Znovu-napojení

Od rána je krásný den a vylepšila ho ještě milá klietnka, která mi telefonovala recenzi na své Znvou-napojení.

„Dobrý den Romanko, tak Vám musím říct, že když jsem šla od Vás, koleno bolelo jako čert, ale povedlo se mi ho ohnout. Byla jsem plná euforie a dobré nálady, tak jsem zkoušela cvičit a podařilo se mi rozhýbat se. Nevím zda to bude počasím, ale mám o moc menší otoky nohou, dokonce mi jsou velké boty. Cítím se vážně lépe. Jo, a ještě mám třešničku na dortu – kolegyně v práci říkaly, že svítím jak vánoční stromeček, prý mi oči září, až jsou z toho všichni na větvi!“ 

To musím potvrdit: už při prvním napojování jsem na paní zaznamenala úbytek vrásek, jako by se kůže během hodiny zregenerovala a omládla. Není to ojedinělé, stává se to velmi často. Dokonce si vzpomínám, že kolegyně v mé bývalé práci zaznamenaly změny tvarů mého obličeje. Já se tehdy viděla stejně, ale to bylo tím, že jsem si neuměla všímat.

Rozhovor jsme ukončily  s tím, že si paní jestě uvědomila, jak jí vadí současná váha, a tak začala jíst zdravě. Už má za sebou malinký úspěch v podobě úbytku hmotnosti. Je to však velmi čerstvé a proces se bude stále vyvíjet. U některých klientů dochází ke změně jídelníčku svévolně, protože jim začnou chutnat jiné věci než byli dosud zvyklí. I to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti.

Znouvu-napojení způsobí nastartování procesu, který stále pracuje. Navyšuje vibrace a tím dochází k osobnímu vývoji, který přináší do života různé změny.

Vždy když vidím, jak u každého klienta dochází k uzdravení tam, kde to nejvíc potřebuje, říkám si, jak je skvělé, že nemohu ovlivnit výsledek a zároveň mě těší, že mohu být u těchto zázraků přítomná…

V případě, že vás zajímá zkvalitnění života můžete se více dozvědět zde: