Znovu-napojení

Znovu-napojení (The Reconnection ) je vyšší forma Rekonektivního léčení.  

Tato metoda znovu napojuje meridiány těla na linie sítě planety a celého prostoru, jehož jsme součástí. Zvyšuje hladinu světla v DNA člověka.

Dokáže přinést viditelné změny na úrovni fyzického těla, celkového vnímání vztahů, osobního i pracovního života. Jedná se o trvalý proces, který se provádí jednou za život. Přináší velký evoluční posun v životě člověka. Je to návrat k sobě. Léčivé a evoluční frekvence přicházejí na zem prostřednictvím světelného a informačního spektra. 

Rekonektivní léčení a proces Znovu-napojení je pro naši dobu opravdový zázrak, a to ve všech směrech. Nedá se srovnat s žádnou doposud známou energetickou technikou. Lidé to často popisují jako nárůst životní energie, vnitřní jistoty a jasného intuitivního směřování k věcem, které vždy v podstatě chtěli dělat.

Jak Znovu-napojení probíhá?

Znovu-napojení probíhá obdobně jako u Rekonektivního léčení. Praktikuje se nejlépe ve dvou dnech po sobě jdoucích, nebo ob den a doba trvání je první den 40 minut, druhý den 45 minut. Složitou technikou se napojí energetický systém člověka na síť planety Země a energetickou mřížku vesmíru. Tímto se vytvoří podmínky pro velice rychlý rozvoj a nastává akcelerace vaší evoluce. 

Jakmile dojde ke spojení, navyšuje se vaše životní energie i vědomí. Výsledek tohoto procesu je trvalý. Váš život bude vyvážený a harmonický, veškeré nastalé problémy budete řešit s nadhledem a bez zbytečných nežádoucích emocí. 

                                              graf 2

Kolik Znovu-napojení  stojí?

Cena byla dlouhodobě stanovena pro ČR na 8400 Kč. I tady je velmi důležitá platba předem, aby byl zachován proces harmonie – výměny.  Cena ukazuje důležitost, jakou člověk dává tomuto procesu. To, co můžete získat po Znovu-napojení, se nedá vyjádřit penězi, ale je zcela jistě hodnotnější. Sebevědomí, sebedůvěra, radost, zdraví, vztahy….

Měření čaker

Máte-li  zájem o léčení nebo prostě chcete jen vědět více informací, zavolejte mi na tel: 720 212 813  nebo mi prostě napište na email:r.matyasova@seznam.cz.  

Léčení provádí praktik s mezinárodní certifikací a kvalifikací. Každé dva roky praktik musí složit zkoušku a potvrdit certifikaci.