Rekonektivní léčení

Jak probíhá léčení?

Domluvíme si termín. Vy si ten den vezmete na sebe oblečení, které vám je příjemné a pohodlné. Položíte se na lehátko, zavřete oči a uvolníte se. Jediné, co byste měli udělat vy je relaxovat.

Každý klient prožívá průběh léčení jinak: někdo pociťuje emocionální výkyvy, někdo má fyzické prožitky, ale také někdo necítí nic. I přes různorodé pocity a vjemy účinkuje Rekonektivní léčení na každého.

Po Rekonektivním léčení  mohou nastat dvě situace. V prvním případě se vaše tělo vyléčí okamžitě a souběžně mizí i fyzická bolest – vaše tělo je v pořádku. Při druhé variantě se spustí proces, který mění váš život k lepšímu. Kvalita vašeho života stoupá, zlepšují se vztahy s okolím, navyšuje se vědomí a postupně se srovná i zdravotní stav. Lidé se zbavují strachů a získávají klid. 

Nenabízím zázraky, ale ověřené hmatatelné pozitivní výsledky. Pracuji s energií, která je složená ze světla a informace a je stále kolem nás. Jen naše tělo má energetický potenciál nevyrovnaný a tím dochází k různým obtížím fyzickým i psychickým. Tak jednoduché to je! 

prostory

Jak to vlastně funguje?

Rekonektivní léčení má schopnost reintegrovat poškozenou DNA, což je vědecky prozkoumáno, zdokumentováno a odborníky popsáno. Váš život se zlepší po všech stránkách, kvalita života bude stoupat, bolesti a obtíže budou pozvolna odcházet do nenávratna a proces bude dále pokračovat i bez vašeho vědomého přičinění. 

Rekonektivní léčení se nezaměřuje na symptomy (příznaky), nestanovuje diagnózu ani se nesnaží léčit pouze jednu konkrétní nemoc. Tímto léčením se odstraní nerovnováha organismu a sjednotí se naše úrovně mentální, fyzické, duchovní a spirituální. 

Praktik RL umí pracovat s energií a frekvencemi, které jsou všude kolem nás. Umí se na ně naladit a propojit je s vaším tělem a myslí. Vy ležíte třicet minut na zádech na lehátku v pohodlném oblečení bez obuvi, máte zavřené oči a jen odpočíváte a pasivně přijímáte, co je vám dáváno.

Rekonektivní léčení Romana Matyášová

Rekonektivní léčení Romana Matyášová

Praktik pracuje s energií nad vaším tělem a nijak se vás nedotýká ani na vás nemluví. V průběhu léčení můžete vnímat různé projevy ať fyzické nebo mentální. U každého jedince jsou jiné, většinou příjemné a mnohdy do té doby nepoznané. Avšak Vaše pocity nemají na léčení žádný vliv. Důležitý je proces po léčení, který trvá delší dobu. Váš život se začne postupně harmonizovat.

Kolik léčení je potřeba?

Účinek Rekonektivního léčení je velmi individuální. Vy sami si určíte, do jaké míry svojí změnu požadujete. Léčení je nejúčinnější po třech léčeních, které by měly být v jednom týdnu. Někomu, ale stačí pouze jedno, záleží na Vás. 

Jedno léčení stojí 2 900 Kč, a je třeba, aby bylo uhrazeno předem. Odpadá tak nevyřešená otázka mezi klientem a praktikem a oba se pak mohou nerušeně soustředit na samotné léčení.

Po této Rekonektivní léčbě  můžete podstoupit Proces The Reconnection. Ten se realizuje jen jednou za život. Více informací o Znovu-napojení se dozvíte zde.

Máte-li  zájem o léčení nebo prostě chcete jen vědět více informací, zavolejte mi na tel: 720 212 813  nebo mi prostě napište na email:r.matyasova@seznam.cz.

Včasným odhalením energetické nerovnováhy jednotlivých orgánů můžeme předejít případnému propuknutí nemoci. Více se můžete dozvědět na mých nových stránkách. Více.. 

 

Měření čaker