5 minut drželi knihu

Skvělá zpráva pro ty, kteří si zakoupili fyzickou knihu 7 kroků ke štěstí. Pokud si potřebujete navýšit či srovnat činnost energetických center neboli čaker, můžete se na 5 minut začíst do knihy 7 kroků ke štěstí, případně ji pouze mít položenou na těle. Kniha vyzařuje vyšší vibraci. 

Kniha vysílá energii

Na tento nápad mě přivedla klientka, která mi děkovala za knihu 7 kroků ke štěstí. Splnilo se jí vše, co momentálně chtěla, a tak si knihu přibalila s sebou do nemocnice, protože ji chtěla více prostudovat. A právě tam jí kniha prý hodně pomohla. 

Přemýšlela jsem, která část v knize by jí mohla být nejprospěšnější. V duchu jsem probírala část po části a vyšlo mi z toho, že si nejspíš hrála s energiemi. Ale kdepak, ono to bylo zajímavější. 

Proměřeno GDV přístrojem

Po celou dobu měla knihu položenou na nočním stolku a cítila, že z ní jde energie. Trochu mi – jak se říká – spadla čelist, protože tohle mi vlastně ještě nikdo neřekl, ale dává to velký smysl. 

Slovo má velkou moc a energie slova se dá změřit, ale nejen to: tato energie nám ovlivňuje život. Moje technická duše zajásala a hned nastal důvod k pokusům. Každý, kdo se objevil ve dveřích, nejprve prošel kontrolním měřením na přístroji GDV a pak 5 minut držel knihu. Výsledky posuďte sami.

 

Koupit knihu