Radky rekonektivní léčení a znovunapojení

Dějí se mi divné věci…

Dlouho jsem přemýšlela, zda mohu příběh paní Radky Šillerové zveřejnit. Svolení mi dala už při prvních zvláštních náhodách, ale to jsme ještě netušily, kam až se to dostane! Když jsem se zeptala, jak by zhodnotila svůj život po Znovu-napojení, odpověděla: „Dějí se mi divné věci.“

Dostanu silné nutkání, že něco musím udělat. Ve středu se rozhodnu a v pátek odlétám. Vždy jsem plánovala měsíc dopředu. Nechápu to! Po příletu se mi přihodí náhoda, že se dostanu do blízkosti člověka, který potřebuje odvézt na metro, nabídnu mu odvoz, protože tam jedu také, a on mi dá dvě vstupenky na workshop, který stojí 1500 dolarů.

Když jsme se potkaly poprvé při Rekonektivním léčení, byla paní Radka na dně. Rozešla se s partnerem a v podnikání se to nějak zastavilo. Vlastní firmu na výrobu batůžků, které jsou kompletně vyráběné ručně. Kvalitní podšívka, monogram a kvalitní materiály jsou nezbytnou součástí. I přes to se najednou prodej zastavil.

Již druhý den po RL mi poslala zprávu, že tomu nechce věřit, ale do rána se prodalo několik batůžků. Věci nabraly nový spád.

V půl druhé v noci ji zavolal přítel, se kterým se rozešla. Volala mu zpět a on překvapeně říká, že ji nevolal. Poslala mu tedy naskenovanou obrazovku z telefonu jako důkaz a požádala ho, aby se podíval do historie volání zdali ji nezavolal omylem. Poslal jí zpět hovory, které provedl, a ona mezi nimi nebyla!

Dalším bonusem je zdravotní stav. Konkrétně ji přestal bolet tenisový loket, ale tuto skutečnost si uvědomila až za měsíc.

S přítelem se k sobě vrátili. Vztah se hodně vylepšil a více spolu komunikují. Jak se to bude vyvíjet dál, to se teprve uvidí, ale dali lásce šanci. Když se vracela z návštěvy u svého přítele, kde se jí mimochodem podařilo udělat skvělý obchod s batůžky, něco se v letadle objevilo nad křídlem. Shluk světel, který vypadal jako postava. Rychle se to snažila vyfotit, ale s telefonem ve tmě toho moc nenaděláte, přesto tam něco vidět je. Což není důležité, ale pro ni to bylo znamení, že se něco opravdu děje, i když to nemá reálné vysvětlení.

Po Znovu-napojení se přihlásila na maraton. Opět okamžité rozhodnutí. Začala tedy mnohem víc sportovat a každý den běhá.

Ostatní zajímavé náhody přicházejí také takovým způsobem. Na mail jí přišla pozvánka na seminář za velmi výhodnou cenu. Když chtěla přiobjednat vstupenku ještě pro kamarádku, už se na odkaz nedostala. Prostě zmizel a když zavolala na ústřednu, vstupenky byly za mnohonásobně vyšší cenu. Na tomto semináři se seznámila s novými lidmi a výsledek? Posuďte sami.

Dobré ráno Romano!!! Povedlo se!!! Dvě tašky putují pro Ivanku a Melanii Trump! Jednu si vzala Kim!!!! A jednu Veronica ze Succes Ressources. A pak mi tam nabízeli ještě spolupráci, možná s nimi budu dělat eventy a k tomu nějaký fashion designer ze Singapuru by měl zájem se mnou spolupracovat, tak to je mazec!!! 

Batůžky jsou moc hezké. Preferovala jsem vždy elegantí kabelky, ale není nic praktičtějšího, než mít volné ruce a rovná záda. Oblíbila jsem si červený. 

 Pokud by vás zajímaly tajné návody, můžete se podívat zde…