Zajímavá otázka

Jedna paní mi položila zajímavou otázku a nepřímo mě tak donutila k hlubšímu zamyšlení. Odepsat dvěma větami by nevystihlo potenciál, který rekonektivní léčení přináší.

Je nějaký případ, kdy jste člověku nepomohla? 

Postupem času docházím k závěru, že rekonektivní léčení opravdu pomůže každému, ne vždy však tam, kde to člověk očekává. Pomoc přijde formou, kterou daný jedinec potřebuje nejvíc, nikoli tam, kde on sám si myslí, že to potřebuje. Léčení není o mně. Nemám žádný vliv na to, kde se u vás léčení projeví. Pokud se člověk nějaký čas po RL nebo ZN zamyslí, kde u něho došlo ke zlepšení zdravotního stavu nebo ke změnám ve vztazích či jiných životních příležitostech, často dochází k zajímavým závěrům. 

Lidem se plní sny.

Mnozí klienti mi dávají zpětnou vazbu i po několika letech – jako například Zlatuška. Zde je odkaz na její zážitky z několika léčení. Zlatka mi poslala článek z novin a fotky, kde popisuje svůj splněný sen. Vzpomínám na den, kdy jsem za ní poprvé přijela. Prožívala velký stres, měla strach z cizích lidí, nevěřila si. Když jsme se měly setkat, tak zvracela. Dnes je z ní krásná sebevědomá slečna, která jde za svým snem. Samozřejmě na tom má velkou zásluhu její maminka, se kterou si spolu jsou velmi blízké. Nejen že léčení zafungovalo na její zdravotní stránku, ale také na psychiku. Vlastně celá rozkvetla. 

Dochází ke zdravotním zázrakům. 

S mnohými klienty jsem v kontaktu, protože léčíme celou rodinu. Většinou to probíhá tak, že si lidé vyzkouší léčení na sobě, pak léčíme členy rodiny a následují dárky pro rodiče. Jeden ze zázraků se přihodil ženě, která objednala léčení tatínkovi v kómatu. Po prvním léčení se probudil. Lékaři jí ho vrátili z nemocnice s diagnózou „stařecká demence“. Po druhém léčení se přestal pomočovat a začal mluvit. Celý článek zde. Za několik měsíců mi paní vyprávěla, jak tatínek hraje s chlapama bridž a dělá si legraci z jejich pár kil navíc. Vůbec ho nepoznávala. 

Když jsme u těch zázraků, nedávno mi paní poslala z nemocnice zprávu, že ji lékaři otevřeli a nic tam nebylo. Nepokládali za potřebné dělat vyšetření ten den, když na předoperačním byla jasně vidět 10cm cysta. Navíc ji všichni v nemocnici znali, protože se tam léčila déle než rok. Odkaz na celý článek. Je zázrak, když je něco zdokumentované – a ono to popře veškeré zákony. 

Harmonizace organismu také dobře zafungovala u některých žen, kterým se nedařilo delší dobu otěhotnět. A některé si naopak uvědomily, že vlastně děcko vůbec nechtějí a že to zkoušely jen kvůli biologickým hodinám nebo nátlaku z okolí. 

Časté náhody mění chod událostí. 

Maminka objednala svou dceru, protože měla jít na operaci, ale až za 3 měsíce. Byly objednané ke skvělému specialistovi, který má dlouhé čekací doby. Maminka se rozhodla, že první léčení uděláme hned, další pak před operací. Proběhlo tedy první léčení. Druhý den zavolal doktor, že se jim uvolnilo jedno místo a holčičku jí vezmou na operaci už v pondělí. Náhoda zařídila, že nemusela čekat 3 měsíce. 

Takovéto záležitosti nevymyslíte. Užívám si radost z toho, že mohu pomáhat lidem, i když jim nemohu slíbit konkrétní výsledky… 

Potěší takový dopis.

Dnes jsem byla poprvé na rehabilitaci. Mám předepsanou magnetoterapii, ultrazvuk a pan doktor na rehabilitaci mi doporučil cvičení – jen jako prevenci embolie. Takže dnes jsem byla poprvé u paní rehabilitační pracovnice. Předesílám, že podle magnetické rezonance a ortopeda mám přetržený přední křížový vaz v koleni a ještě jakousi frakturku na kloubní hlavici. Rehabilitační sestra si přečetla nález – a nevěřila. Prý to vůbec nechápe: má paní s tím samým nálezem, ta na to ale vůbec nemůže došlápnout, bolí ji to, otéká. Já chodím s ortézou, ale bez berlí, které mi překážejí, téměř mě to nebolí a už ani neotéká. Když mi paní měřila rozsah, jak koleno ohnu a podobně, tak mám rozsahy vcelku normální. Takže její závěr: „Tak já nevím, vy musíte mít nějaké silné samouzdravující schopnosti.“

Ano, i já na sobě musím pracovat, pravidelně energie harmonizovat a navyšovat vibrace. Čím vyšší vibrace člověk má, tím lépe se mu vede…

Objednat léčení