Pochopení…

Reakce na Rekonektivní léčení je u každého člověka jiná a hodně záleží na schopnosti každého jednotlivce vnímat tuto terapii do určité hloubky. Proto mě vždy potěší, když vidím, jak každý člověk přijímá pro sebe specifické informace. To je důkaz, že tyto energie jsou inteligentní a pracují tam, kde to člověk nejvíce v tuto danou dobu potřebuje.

U někoho se nejdříve projeví zlepšení v oblasti vztahů, někdo více vnímá změny po zdravotní stránce a další si všimne, že právě pochopil něco, co už dávno věděl, a to je známka posunu vědomí. Ohromující je, že tyto frekvence i nadále po léčení navyšují člověku vibrace, ten se posouvá dál a dál a chápe stále víc a víc souvislostí. Je to proces, který je stále živý…  Děkuji klientce za čas a chuť se podělit o své zkušenosti.

Dobrý den,

ozývám se, abych Vám dala zpětnou vazbu na své léčení. Jak jsem Vám psala na FB,  ze začátku se vůbec nic nezměnilo, alespoň jsem měla ten pocit. Když jsem jela od Vás, byla jsem úžasně zklidněná a měla jsem pocit, jakoby se zpomalil čas, nebo se Země začala točit pomaleji, vše jsem víc vnímala. Nicméně poté jsem opět spadla do své „blbé“ nálady. Procházím ne úplně lehkým obdobím, kdy jsem učinila krok, o jehož správnosti nejsem vůbec přesvědčena, a odtud pramení ona frustrace.  No nicméně, i teď mě občas přepadne blbá nálada, ale snažím se mnohem víc pochopit proč a přicházejí mi nápovědy, jak jí předcházet. Takže se snažím, hlavně jsem přišla na to (konečně), že nemá cenu se vztekat, vzpěčovat, že to, co se stalo, už nevrátím, a je třeba věřit, že vše má svůj účel a hlavně nechat věci plynout a ne je násilím obracet ve svůj obraz. Vím, že to není nic nového, ale skutečně si to uvědomit a začít podle toho žít je dřina :). No a tak to zkouším, stále si zkouším hrát s energií, snad se mi to i daří… Asi je ještě příliš krátká doba na hodnocení, ale myslím, že hlavní problém u mně byl boj sama se sebou. Tak mi dál držte palce….:)

Pro více informací klikněte zde