Dárkový poukaz

Rekonektivní léčení můžete také darovat.

Tuto formu léčení může využít kdokoliv, bez ohledu na věk nebo náboženskou orientaci. Rekonektivní léčení má mnoho přínosů, podporuje pozitivní změny.

Rekonektivní léčení je nová dynamická úroveň léčení, která překonává techniku, osvobodí vás od složitých rituálů a ochran na bázi strachu. Rekonektivní léčení se nezaměřuje na symptomy (příznaky), nestanovuje diagnózu ani se nesnaží léčit pouze jednu konkrétní nemoc. Tímto léčením se odstraní nerovnováha organismu a sjednotí se naše úrovně mentální, fyzické, duchovní a spirituální.

Poukaz si můžete objednat ZDE.

Můžete pomoci rodičům nebo svým blízkým.

 Když jsem se poprvé setkala s paní, která si objednala Rekonektivní léčení pro sebe, ale do tiskopisu vyplnila jméno své maminky pochopila jsem, že láska je nejsilnější vibrace. Jednalo se o léčení na dálku. Když jsme spolu hovořily, řekla mi, že si to rozmyslela, protože maminka potřebuje léčení víc než ona.

Skvělého zadostiučinění se pak tato mladá žena dočkala, když maminka měla silné prožitky a následně kompletně změnila svůj postoj k životu. Nejen že se ihned začala cítit lépe, ale sama si od té doby dokázala energie stahovat. Změnily se i vztahy mezi nimi, neboť se objevilo mnoho témat ke vzájemné diskusi.

Objednat léčení