Reference

recenze na dálkové léčení
Dobrý večer paní Matyášová,

chtěla bych Vám poděkovat za léčení, i teď jsem byla prakticky do 3dnů stejně jako minule po léčení zdravá, resp. v pondělí odpoledne jsme měly léčení, ve čtvrtek jsem byla ještě taková napůl a v pátek už jsem vstávala s pocitem, že se chci jít projít, dát si lehkou jogu a jít mezi lidi. Jindy mi trvá 14 dní. Dokonce jsem si zkrátila o jeden den dovolenou (využiju ten den volna až bude konečně hezky:-D).
Mějte se moc krásně!
Beata

 

 

recenze na e-book Jak si hrát s energiemi - zdarma

Milá Romanko,

tolik Vám děkuji. Toto cvičení mě rozsvítilo, opravdu nelžu. Ujasnilo mou mysl. Je mi fajn, dělám najednou věci , které mě baví. Tři roky se rozhoduji o koupi nového auta, o kterém sním.  Vím ,že je to materiální věc, ale potřebuji ho jelikož hodně jezdím, hlavně za prací . A už je na cestě..Mám jasnější úvahy.  A i když mi do toho chodí fakt šílené zprávy, které bych normálně nedala , přijímám je bez posuzování a s klidem o nich přemýšlím pak teprve konám.
To je prostě super. Velké díky Vám.  S úctou Milena L.

 

paní Eva

Dobrý den Romano,

A ještě něco na pobavení. Dnes jsem byla poprvé na rehabilitaci, mám předepsanou magnetoterapii, ultrazvuk  a pan doktor na rehabilitaci mi doporučil cvičení, jen jako prevenci embolie. Takže dnes jsem byla poprvé u paní rehabilitační pracovnice.
Předesílám, že podle magnetické rezonance a ortopeda mám přetžený přední křížový vaz v koleni a ještě jakousi frakturku na kloubní hlavici. Rehabilitační setra si přečetla nález a nevěřila.
Prý to vůbec nechápe,  má paní s tímto samým nálezem a ta na to vůbec nemůže došlápnout, bolí jí to, otéká. Já chodím s ortézou, ale bez berlí, které mi překážejí, téměř mě to nebolí a už ani neotéká. Když mi paní měřila rozsah, tzn. jak koleno ohnu atp. tak mám rozsahy vcelku normální.
Takže závěr – „tak já nevím, vy musíte mít nějaké silné samouzdravující schopnosti“…:)))

S pozdravem a přáním příjemného dne

Eva Tichá

paní Alena

Dobrý den paní Romano, 

říkala jste, že se začnou dít změny a bude to postupné. Mám zcela jinou zkušenoust. Od té doby, co jsem od Vás odešla tak to „jede“ a je to fakt síla. Nejprve jsem zpozorovala, že jsem o dost klidnější dokonce bych řekla až zpomalená. Naštěstí si na to zvykám ráda, protože jsem byla zvyklá dělat pět věcí najednou. Například když jsem šla uvařit kafe stihla jsem u toho vytřít lednici, umýt podlahu naplnit pračku a vysypat koš. Teď klidně čekám, než se uvaří voda a mám čas na svoje myšlenky, však ono se to nezblázní. 

Často používám ten návod, na očištění těla a doplnění energie. Vím, že jste říkala, že po léčení nemusím, ale pomáhá mi to. Začíná mi docházet hodně věcí i když s nimi stejně nic nedokážu udělat. Musela bych se rozvést a to se mi nechce už kvůli dětem a taky jsme si za ty roky s manželem na sebe zvykli. Nedokázala bych být sama a vlastně ani nechci. 

Jinak jsem na sebe hrdá, prosadila jsem si chatu se zahrádkou. Kdybyste znala manžela věděla bystě, že to je velký úspěch. Nemá rád práce na zahradě a vlastně vůbec žádné práce, já jsem zase ráda venku a tak jsem si koupila kolo na stará kolena a budu jezdit okopávat kytičky.  Bude to takový můj relax a útěk zároveň. Uvědomila jsem si, že si to zasloužím po tolika letech, kdy jsem se starala o nemocné rodiče. 

Ty záda mě přestaly bolet, ale asi měsíc to ještě trvalo a migrény jsou mírnější a už né tak časté. Snad to vydrží. 

Ještě mě napadlo, že se ke mě zašal chovat můj syn jinak než dřív. Je na mě hodnější jako by si mě začal víc vážit. Když u nás byli na obědě, tak mi řekl, že mi to moc sluší a vypadám spokojeně. Nevěřila jsem svým uším. On je spíš takový morous. Je pravda, že jsem si to přála a určitě to zařídila ta energetická vlna, tohle by sám neřekl. 

Jestli si vzpomínáte vyprávěla jsem vám o nepříjemné kolegyni v práci. Tak odešla!!! Dala výpověď a šla za lepším. S kamarádkami jsme to náležitě oslavily. Po 8 letech se tam mnohem lépe dýchá. 

Děkuji, že jste reagovala na moje zprávy a zase napíšu, co je nového. 

S láskou Alena

zpětná vazba na Knihu 7 kroků ke štěstí

Dobrý den,

srdečně Vás zdravím a jsem moc vděčná za to, že jsem si Vás mohla přitáhnout do života. Na cestě hledání a rozvíjení sama sebe jsem již dost dlouho a spoustu věcí je mi známých. Před časem jsem si říkala, že bych se chtěla naučit více pracovat s energiemi a přišla jste Vy. Nejdříve jsem zkoušela ochranu před negativními energiemi a ono to krásně fungovalo. Proto jsem si objednala e-book  7 kroků ke štěstí. Jsem moc ráda za připomenutí všech informací, které jsem sice před nějakým rokem četla v knihách, ale postupem času na ně zapomněla.

Nikdy mě nenapadlo si zapisovat, co pozitivního se mi ten den událo, natož abych si zapisovala náhody a ostatní. Všímám si toho, že když to předám na papír, má to daleko větší váhu. A funguje to…..Cvičím pobývání v kvantovém poli a je to velice příjemné. Začínají více přicházet nápady, které jsou pro mě leckdy překvapivé.

Jsem klidnější, vyrovnanější a šťastnější. Každodenní přáníčka se plní. Po prvním hraní si s energií zmizela bradavice z levé ruky, která se tam před 3mi týdny objevila. To mě utvrdilo v tom, že jsem na správné cestě a namotivovalo k další práci. Jsem vděčná za odkazy na meditace. Nikdy mě nenapadlo se po něčem takovém pídit na internetu. Každý den se těším na Váš mailík….

Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci a krásné dny…

Ivana V.

 

zpětná vazba na Knihu 7 kroků ke štěstí

Krásný den, Romano,

chtěla bych Vám moc poděkovat za znovu-napojení! Jsem dnes po znovu-napojení přesně 5 týdnů a můj život se krásně rozsvítil!

Za prvé jsem získala novou práci – nabídku jsem měla už před znovu-napojením, jen to pořád na něčem vázlo a nikam se to neposunovalo. Hned první den po znovu-napojení mi zazvonil telefon a byla jsme pozvaná na pohovor. To jsem stále mohla považovat za náhodu. Ale – dostala jsme nabídku mnohem lepší pozice, v kterou jsme ani nedoufala. Moc se na novou práci těším!

A to není vše: po znovu-napojení se mi začaly dít „divné“ věci – pozorovala jsem, že se na mě třeba v MHD nebo na ulici usmívají úplně cizí muži:). Ze začátku jsem zkoumala, co je na mě špatně 🙂 Ale postupně jsem si zvykla a je to moooc příjemné. A kdyby jen to – už se mi třeba stalo, že jsem dostala kytici růží od úplně cizího muže na adventních trzích, kde jsem se jen zastavila na svářo a sedla si vedle něj – prostě se zvedl, odešel a přišel s kyticí – a se slovy: „To je pro vás,“ mi ji podal. Udělal mi takovou radost, že jsem se zbytek dne vznášela na obláčku:)

Nebo mi ráno mi přijde sms od  muže, se kterým mám dosud pouze pracovní vztah: Přeji Vám krásný den! „Náhodou“ jsem se na fcb seznámila s charismatickým mužem, cizincem – a takovou motivaci k učení angličtiny jsem zatím nezažila! :))

Prostě tam nahoře usoudili, že  přesně tohle potřebuju – obdiv a lásku od celého mužského pokolení :))

A  znovu jsem se naučila smát.

A navíc už vím, že nemá cenu věci a události někam tlačit a trápit se tím, co bude nebo nebude – věci se dějí přesně tak, jak mají, a v tom nejsprávnějším čase.

zpětná vazba na Knihu 7 kroků ke štěstí

zpětná vazba na návod,

Dobrý den, Romanko, před chvílí jsem vyzkoušela celý návod na odstranění negativních energií a následné doplnění. Cítím se jinak. Určitě budu muset odstranění negativních energií ještě zopakovat, ale i tak to bylo velmi účinné. Další část, hraní si s energiemi, ve mne vyvolala něco silného, co by se dalo přirovnat k orgasmu. Je to báječné a moc děkuji, že jste.
Přeji krásný víkend.
PW.

Alena reakce na článek

Dobrý den,
zaujal mě Váš obrázek u příspěvku: Posilování imunitního systému.

Myslím, že dokážete lidem, kteří život vnímají „jinak“, předat i lásku a
energii prostřednictvím Vašich stránek, ale hlavne FB. Obrázek je opravdu
krásně pozitivní a jde z něj úžasná energie… Nedá se to ani popsat,
úplně mi vyhrkly slzy do očí… :-) :-) :-)

Sice jsem na RL nebyla, ale nějak postupně se mi otevírá vnímání okolí i
těla. Má první meditace byla- Zpívající mísy a potom jsem „skočila“ rovnou
na meditaci pro náročné. Měli jsme ji se synovou přítelkyní, která běžně
medituje. Byly jsme tam jako 3 sudičky :-), vč. Marie, která ji vedla,
prostě VIP. A je zajímavé, že když jsem posílala mail s dotazem- je- li
volno, napadlo mě, že by bylo prima tam být sami a vyšlo to.

Dříve jsem používala kvadlo, ale poslední dobou zjišťuji, že již není
nutné. Stačí poslouchat tělo, ochr. anděly a intuici.

Mějte se moc krásně
S pozdravem
Alena Děkuji a přeji krásný den.

Lenka reakce na knihu 7 kroků ke štěstí

Dobrý den, paní Matyášová,

upřímně řečeno, když jsem v pátek zjistila, že to je od Vás poslední Myšlenka dne, bylo mi to velmi líto, každý den jsem se ráno těšila na mail od Vás a kolikrát to byla úplně první věc po probuzení, hned mě to naplnilo klidem a harmonií, i když jsem ten den vylezla z postele „levou nohou“. Jelikož jsem souběžně kapala Bachovy esence a snažila se pracovat dle Vašich doporučení, cítila jsem velké změny, i když kvůli zajetému „špatnému“ myšlení (jsem úzkostlivá osoba, trpící mnoha strachy, i když to „jsem“ se mi vůbec nelíbí, ráda bych napsala byla jsemMrkající) 🙂 je práce dlouhodobější a náročnější. Jsem ve fázi učení nových návyků a zkoušení nových metod a Vy jste mi svými příspěvky velmi pomohla. Zatím se pokusím zvládnout vše vlastním zkoumáním a cestou a pokud bych cítila, že mi něco do mozaiky chybí, určitě bych se s důvěrou obrátila na Vás o znovunapojení.

Co se týká cvičení, některá jdou dobře a některá jdou hůře, ale hodlám se do všech úkolů pustit ještě jednou a pořádně. Co si velmi užívám, je sledování drobných symbolů, detailů, co je jinak, dále mi hodně pomohlo naučit se o sobě a všech věcech kolem mne mluvit jen pozitivně, byla jsem zvyklá o sobě mluvit negativně nebo pravdivě,jak jsem se cítila. Teď řeknu, že se mám vyborně a je pravda, že se mi to během dne potvrdí, takže super. Určitě by mne napadlo spoustu dalších změn, ale to určitě znáte od ostatních.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost těchto 21 dní s Vámi spolupracovat a těším se na další motivace, které ke mě jistě od Vás ještě příjdou.

Děkuji a přeji krásný den.

Lucka reakce na Rekonektivní léčení
Dobrý den paní Matyášová, tak musim zkonstatovat, že od té doby co jsem podstoupila vasi léčbu se den co den deji opravdu zázracne věci😉i když jsou trošku za cenu zdraví, ale nevím proč, vzdycky je za tím něco pozitivního 😉😄neberu to negativně ani tragicky😊řídím se vašimi radami a i vse se měni k lepsimu😊K čemu jsem se bohužel nedostala, že nemám žadný hezký blok a ani jsem nenašla v krámě takový, co by mě oslovil. Cvičením z e-booku 7 kroků ke štěstí, jsem moc času nevěnovala, protoze jsem měla samé lítání.😕Tak si ríkam, ze si to zopaknu jeste jednou a konecne i s vypiskama😂😉😊a preji krasny den Lucka
Hanka reakce na Rekonektivní léčení
Dobrý den paní Matyášová,
minulý týden jsem byla u Vás na léčení. Musím Vám ještě jednou poděkovat, bylo to  velmi příjemné a hlavně přínosné.
Moje bolesti zad jsou řekla bych z 90ti procent pryč a mám velmi příjemný pocit – uvolněná ramena a nárůst energie.
Rozhodně Vás budu doporučovat dál.
Děkuji a přeji Vám krásný den Hanka Zemanová  :-)
reakce na e-book Sedm kroků ke štěstí.

Dobrý den Romanko,

netuším, jak Vám poděkovat, opravdu se mi dějí zázraky. Samozřejmě i ty špatné chvilky příjdou. Např. včera jsem nezvládla emoce a vztekla jsem se. Nejde vše hned, je mi to jasné. A jsem rozhodnuta, co nejdříve podstoupit Rekonektivní léčení nebo Znovu-napojení. Děkuji moc a sluníčkový den. J.

reakce na e-book Sedm kroků ke štěstí.

Dobrý večer Romanko,

mluvily jsme spolu v pondělí a co se od té doby děje, je k neuvěření. Hned v pondělí jsem přečetla velkou část knihy. Kterou jsem v úterý dočetla.

Večer jsem si zapsala svoje pocity a i přání: Ať příjde nějaká zajímavá nabídka práce blízko bydliště, nebo nějaký zajímavý klient. Ve středu ráno byla na e-mailu poptávka.

Ihned jsem odpověděla, v poledne mi přišla pozvánka na výběrové řízení, na kterém jsem byla dnes odpoledne. Mám z něho dobrý pocit, no uvidíme. Vcelku lehce jsem se dostala do kvantového pole, je to hodně zajímavé, zkouším to několikrát za den a vždy je mi mnohem líp. S Energetickou vlnou to jde pomaleji, ale snažím se často procvičovat. Včera jsem začala cvičit pět tibeťanů, v minulosti jsem je cvičila, proto jsem se k nim jen vrátila.

Včera večer jsem si ještě přála, že už by mi mohli zavolat z rehabilitace. Jistě to znáte sama…… dnes se mi ozvali. Závěr je zatím takový, že se cítím mnohem lépe,bolesti zad jsou menší. Ale hlavně zlepšuje se mi nálada, chmurných chvilek ubývá. Jen musím v práci na sobě vytrvat. Mnohdy se pro něco nadchnu, do něčeho se pustím a velmi brzo mě to přestane bavit a nechám toho, ale nepovolím, výsledky jsou již viditelné.

Mnohokrát děkuji a s Láskou Vás objímám J.

reakce na e-book Sedm kroků ke štěstí.
Dobrý den Romano,
vaše informace mě trochu donutily zpomalit a přemýšlet jinak,než v zajetém režimu. Líbily se mi meditace.
Se cvičením jsem ve skluzu, ty jsem nestíhala, ale i tak mi je moc hezky.
Moc děkuji za vše. L.
paní P.
Dobrý den Romano,moc děkuji za přání. Děkuji i za rekonektivní léčení .Mam radost za ten měsíc se změnilo  to ze nemam alergií a to je sezóna. Také jsem nahodně otevřela nabídku prace kterou jsem chtěla dělat a dnes jdu na zkušební den.Citim se fajn .Do budoucna si budu šetřit na znovu napojení. Děkuji a přeji krásný den P.  
paní V.
Drahá,

moc děkuji za Vaše maily. Mám takové období, kdy se vše obnovuje a já chápu věci, které jsem dříve spíše ignorovala. Vaše články zapadají teď do mého myšlení jako skládačka a je to nádherné. Mám úžasné pocity a ve svých 48 letech konečně žiji naplno a Vy jste toho součástí. Jste úžasná duše. Díky.
paní H.
Dobrý večer, milá paní Matyášová,
zdravím vás a věřím, že pomalu už máte připravené vše na zaslouženou dovolenou. Nechtěla jsem hned psát, abych vás nezavalovala svými bezporstředními pocity a chtěla jsem taky ještě počkat, co dny další přinesou. Vezmu to popořadě:
ten zážitek je náramný a když zavřu oči, cítím se znovu u vás a prožívám si nanovo ty krásné pocity… úúúúúžasné. Když jsme se rozoučily, uvědomila jsem si, že se cítím, jako bych byla čerstvě vykoupaná, celá čistá a lehčí o několik kilo. Měla jsem pocit, že mám nové tělo a v něm vše na svém místě. Nevím, zda to dobře popisuju, byl to zvlášní nový pocit a bylo mi velmi lehko. Taková zvláštní lehkost bytí.

Večer jsem byla unavená, spala jsem báječně, tvrdě, jako už dlouho ne a probudila jsem se odpočinutá. Včera přertvávala ještě únava….zase jsem se krásně vyspala. Opomenula jsem napsat, že jsem cestou na nádraží vyměnila místenku, abych odjela co nejdříve a cestou domů jsem volala dceři, zda se spolu nepotkáme.. její některé povídání mne minimálně zlobilo, bylo mi to jedno. A to je ten pocit, který velmi vnímám, mám v sobě klid, uklizeno a věci mne víceměně nechávají klidnou. Mám také pocit, že mám poměrně velký přísun energie a pominula moje vyčerpanost. Budu si zapisovat a dovolím si zase vám napsat, jak to vše na mne působí. Vnímám to, že jste mi pomohla a ten úžasný proces každému doporučím (už mám 2 zájemce). Jsem ráda, že jsem měla možnost vás potkat a projít s vámi tou očistnou cestou. Vážím si vaší schopnosti. Přeju krásnou dovolenou a pěkný večer.

Terezie

Dobrý večer, Romanko,

už je to asi dva měsíce, co jsem u Vás byla. Chci Vám moc a moc poděkovat :)!! Cítím se úplně jinak než dříve, cítím se moc dobře, neříkám, že se vše daří a plní, ale všechno tak nějak zvládám přirozeně a v klidu, lidé ani situace mě nerozhodí a to je pro mě teď to nejdůležitější :). Z mého života se vytratili lidé, kteří mě jen nervovali nebo někam tlačili, už to prostě na mě nezkoušejí :). Kontaktovali mě lidé, které jsem dlouho neviděla, a byla to moc milá setkání, hodně z minulosti se vyjasnilo a vztahy mezi námi se urovnaly. Ze mě zmizely staré křivdy a vše vidím jinak, v klidu a s nadhledem, nerozčiluji se ani nekřičím. I vztah s bývalým manželem se změnil. Jako by už na mě nemohl, nevysávají mě jeho pokusy o útok – vždy když cítím jakýkoliv výpad z jeho strany, nereaguji, a útok se většinou sám vytratí… Poznám, kdy takzvaně „padám dolů”, ale dokážu se z toho dostat, zamyslet se, proč ta situace přišla, a většinou přijdu na řešení. Perfektně vidím, že když se začnu stresovat, přestane se mi dařit a pak ani to parkovací místo najednou není 🙂. V práci mi to sice ještě nevychází tak, jak bych si přála, vždycky se něco pokazí, ale věřím, že i toto chce jen více času. Co je neuvěřitelné, je to, že jsem po letech začala dýchat levou nosní dírkou, kterou jsem měla neustále ucpanou. Přijde mi, že se i takto zdravotně dávám dohromady. Neumím Vám popsat, co všechno je jinak a kolik a jak se toho děje, nestalo se sice nic velkého, ale malých změn či šťastných náhod je spousta. Raduji se, děkuji, medituji a ona se jistě časem zlomí i ta moje práce.

Přeji Vám krásné tři dny volna a posílám veliké díky :)!!!!! A opravdu to funguje; kdyby snad někdo pochyboval, určitě ho pošlete za mnou  !!

Terezie

Jana

Dobrý den,

moc děkuji za emaily a ráda bych reagovala. Pečlivě jsem dodržovala vaše postupy, které mi každý den chodily mailem. Od školy a to je hodně dávno, jsem se takhle pečlivě nesnažila. Knihu 7 Kroků ke štěstí jsem si vytiskla abych si mohla dělat poznámky. Pokud mohu zatím posoudit co se se mnou děje ,tak jsem vážně nadšená, ale uvidíme jak to všechno bude postupovat dál. Mám krásný zápisník a vše zapisuji :-) Každý večer provádím ta cvičení s energií a snad to dělám dobře. Co jsem si napsala a přála ,tak se mi splnilo! Věřím, že to bude i nadále pokračovat. Uvažuji o RL na dálku. Můžete mi poslat více informací?

Moc Vám děkuji a přeji hezký večer

Maruška

Romanko,

nemůžu nereagovat. Předem děkuji za nádherný příspěvek. Zcela souzním úplně stejně. Vnímat svoje pocity, co nám dělá dobře a naopak. Užívat si co nám příroda nabízí…atd. Nechci se opakovat. Určitě bych to nenapsala lépe….S láskou a pokorou Maruška

Hanka

Slečna to popsala opravdu krásně… já si tímhle prošla už před spoustou let… The Secret jsem si kdysi objednala v prvním vydání o kterém vím, když mi ta knížka přišla a já ji vyndala z krabice, měla jsem nádherný pocit, učarovala mi hned, když jsem ji uviděla a když jsem se poprvé dotkla jejího plastického obalu, hřála mě u srdíčka. Čtyři dohody jsem poprvé četla před asi sedmi lety a od té doby už je znám nazpaměť… úžasné věci se dějí mezi nebem a zemí…Je skvělé, že k nim pomáháte dospět i jiné lidi. Hezký večer Hanka

Dana

Vážená paní Matyášová,

chtěla bych opravdu upřímně moc poděkovat  za hodnotný e-book. Prošla jsem ho zatím trochu „rychleji“,  prostě jsem se začetla jedním dechem….Teď si chci opravdu poctivě a pomaleji  projít  všemi kroky. :-) O daném tématu už něco málo vím, věnuji se tomu cca jeden rok. Mám upřímně OBROVSKOU  radost z toho, že máte e-book úžasně a uceleně zpracovaný s velmi hodnotným obsahem .Mám ale ještě prosbu. Dočetla jsem  se, že po dobu 21 dní bych měla dostávat od Vás nějaké e-mailové zprávy, zatím nedochází…Je to v pořádku nebo došlo k nějaké chybě? Nechci nikterak naléhat, otravovat, ale upřímně – těším se na cokoliv od Vás.

Dana

(Poznámka autora – rozesílka začne chodit za 3 dny po doručení e-booku.)

Lucie
Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost s Rekonektivním léčením. Asi před půl rokem jsem navštívila paní Romanu a prošla u ní jedním léčením. Neměla jsem k léčení žádný konkrétní důvod ani žádné větší zdravotní potíže kromě dermatologického onemocnění na obličeji a občasných bolestí zad. V dřívější době jsem byla párkrát u léčitele, ale žádné změny jsem nikdy nepocítila. Já totiž při různých procedurách ani necítím nic z toho, co popisují vnímavější pacienti (teplo, chlad, proudící energii nebo jiné příjemné či nepříjemné pocity), se mnou to prostě nedělá nic. Ani u paní Romany tomu nebylo jinak, ale chtěla jsem tuto metodu vyzkoušet na vlastní kůži. Tak jsem to zkusila, odešla a víc o tom nepřemýšlela. Když se ale dnes ohlédnu za uplynulým půl rokem, zjišťuji, že se v mém životě odehrálo několik podstatných věcí. Z nějakého důvodu mě opustil strach a obavy, udělala jsem velmi důležité rozhodnutí, o kterém jsem již dlouho přemýšlela, ale obávala se následků, můj život se jakoby celý zklidnil, upravily se mi spánkové poruchy, začala jsem navštěvovat taneční kurzy (to jsem si vždy přála, ale nenašla jsem na to čas). Za celý půlrok jsem neměla žádné bolesti zad. Moje dermatologické problémy sice nezmizely, ale snížily se tak o 50%. Když jsem si tohle vše uvědomila, měla jsem z toho mrazení. Ano, vše by se dalo logicky vysvětlit, ale tolik věcí najednou, to není náhoda. Prostě mi paní Romana upravila energie a ty vykonaly své. Moc děkuji
Pavla
Moje zkušenost s rekonektivním léčením:

Po ulehnutí na lehátko jsem se během chvíle dostala do stavu podobnému meditaci. Viděla jsem nádherné fialové a zlaté barvy, bílé a stříbrné paprsky. Nikdy jsem nic podobného nezažila.  Po skončení léčení se mě celkem rychle začal měnit pohled na svět, na mé okolí i na mě samotnou. Připadala jsem si klidnější, vyrovnanější, šťastnější. Zjistila jsem, že nemám strach z výšek, což jsem vždy měla. Vylezla jsem na dovolené do 19. patra po venkovním schodišti, neuvěřitelné. Najednou řešení problémů pro mě nepředstavovalo žádný stres. Vše šlo tak lehce a v klidu. Přestala jsem cítit obavy a strach. Také se mi zvýraznily smysly. Když něco jím, plně si to vychutnávám a cítím vše, co jídlo obsahuje. Také jsem začala jíst sladké pokrmy a při tom jsem shodila 8kg J. A tak bych mohla pokračovat. Prostě nádhera! Děkuji

Marta
Chtěla bych se s Vámi podělit o zajímavou zkušenost, která se mi přihodila. Zcela náhodou jsem se dostala k metodě třetího tisíciletí, rekonektivní léčení a to mi v životě změnilo prakticky vše. Otevřely se mi nečekané obzory, posunula jsem se v oblasti duchovního rozvoje a odebírá ze mě negativní energii získanou během mého života. Nejvíce si cením toho, že jsem se zbavila strachu a získala zpět radost ze života. Je to něco úžasného, moc děkuji