O mně

Jmenuji se Romana Matyášová a pokud bych se měla blíže charakterizovat, jsem spíše pragmatička, technicky založená a manuálně zručná s citem pro harmonii a detail.

I přesto, že jsem pragmatik tělem i duší, jsem si dala šanci  seznámit se s alternativní medicínou a s uměním pracovat s energiemi. Vše jsem si ověřila na vlastní kůži a teorie byla podpořena hmatatelnými a viditelnými výsledky, metodě rekonektivního a reintegračního léčení jsem zcela propadla.

Proč jsem se o léčení začala zajímat?

Měla jsem velké zdravotními problémy, se kterými si klasická medicína nevěděla rady. Začala jsem tedy hledat alternativní řešení a dostala se na jednu pražskou kliniku, kde pracují mimo jiné i s energetickými metodami. To jsem vyzkoušela, výsledky byly celkem dobré, ale nikoliv trvalé. Zmírnění obtíží vyžadovalo opakující se návštěvy a s tím i opakující se nemalé finanční náklady.

V té době jsem „náhodou“ shlédla v televizi jeden noční pořad. Byl to rozhovor s „jakýmsi“ Dr. Erikem Pearlem, který hovořil o „nějaké zázračné metodě“. Jeho projev a obsah mě tak zaujal, že jsem začala na internetu hledat více informací. Čím více jsem se dozvídala, tím více mě metoda zajímala a udivovala.

Co se stalo dál?

Vyhledala jsem jednoho z jeho žáků zde v Česku, šla jsem k němu na léčení a výsledky byly ohromující. 

Mimo zlepšujícího se zdraví jsem zjistila, že mám schopnost cítit energii kolem mě i energii druhých lidí. Najednou jsem cítila, jak každý člověk vyzařuje něco jiného, jinou energii – teplo, chlad, frekvenci.

Začala jsem chodit na semináře, přednášky a školení. Prošla jsem výukou, dostala certifikát i povolení k podnikání a zařídila si praxi. Stal se ze mě certifikovaný praktik. Celý můj život dostal jiný směr.

 

rekonektivní léčení

 

 Možná i vy byste si rádi vyzkoušeli působení energií na vlastní kůži. Můžete si stáhnout návod.

 

Jak si hrát s energiemi zdarma