Lze působit frekvencemi na dálku?

Na tento den nikdy nezapomenu. Stála jsem v obýváku a nevěděla, zda-li mám brečet, tancovat a nebo ječet radostí. V tento moment jsem pochopila, že celý svůj dosavadní život jsem odsuzovala a zavrhovala něco, co mi právě právě dalo jasný důkaz o své existenci. Nechápala jsem, jak je to možné!

Ale funguje to!

Poté, co jsem provedla pár výskoků a výkřiků, jsem zůstala tupě zírat do zdi a přemýšlela o hlubším významu. Dosud jsem nevěřila na žádné alternativní léčení a dnes poprvé jsem působila na kamarádku sousedky, a to dálkově. Říkala jsem si, když se to nepovede – nevadí, paní se alespoň prospí. Tenkrát jsem nevolala, ale čekala až se ozve ona. Po hodině zazvonil telefon a paní mi podrobně líčila, co všechno se dělo.  Nejprve jí začaly cukat svaly na rukách a brnět chodidla, lítat oční bulvy, cítila střídání tepla a chladu, pak viděla fialové barvy se zlatými odcházejícími kruhy a cítíla se tak lehce, že měla pocit, jako by plula po místnosti. Následně mi poděkovala s tím, že ji bolest v kyčli přešla. Stála jsem jako opařená.

Nechápala jsem, jak je tohle možné.

Spojím se s člověkem, kterého jsem nikdy neviděla, a on má fyzické vjemy. Byl to silný a těžko popsatelný pocit. Došlo mi, že jsou na světě mnohem zajímavější věci, než jsem si byla ochotná připustit. To mě inspirovalo natolik, že jsem prošla všemi stupni, které Rekonektivní léčení umožňuje. Stal se ze mě certifikovaný praktik a moje racionální uvažování tímto utrpělo velkou újmu.  Od té doby jsem praktikovala mnoho léčení na dálku a můj nejvzdálenější klient žije v Austrálii. Na vzdálenosti opravdu nezáleží. Hodně lidí stále nevěří, že by léčení na dálku mohlo být stejně účinné jako na blízko.

Dokonce vědci prokázali, že konkrétně u Rekonektivních frekvencí může být působení na dálku účinnější, neboť energie vzdáleností od klienta sílí na rozdíl od starších energetických technik, kdy odstupem od klienta energie zeslabují. To, zda klient něco cítí nebo ne, však není podstatné, protože každý máme jinou úroveň vnímání. Chcete si zkusit existenci něčeho nehmatatelného, co lze cítit i vidět? Stáhněte si návod ZDE.

Chci e-book 390 Kč