Znovu-napojení mění životy..

Při mé návštěvě veletrhu Evolution jsem se mimo jiné potkala s několika mými klientkami. Postupně jsem se dozvěděla, že téměř všechny změnily své zaměstnání, nebo se alespoň začaly zabývat činnostmi, na které dosud neměly čas, a teď jim přinášejí radost a určitou satisfakci za konzumní život. Některé opustily svou manažerskou pozici, aby se vydaly zcela odlišným směrem, a mnohé z nich se začaly zabývat podnikáním ve sférách, které nejsou pro normální svět lehce uchopitelné. Ovšem otázkou zůstává, co je to vlastně normální svět 🙂

 

Příkladem je příběh paní Lucie, která dobrovolně odešla ze svého vyššího a dobře placeného místa v prosperující společnosti. Po znovu-napojení už neměla takový strach z odchodu a nastalých otázek typu, co budu dělat jiného, jak budu vydělávat peníze apod. Založila si svoji firmu a začala podnikat. Nejprve v oblasti, kterou dobře znala, ale postupem času zjistila, že byť pracuje sama na sebe a není pod takovým tlakem jako v zaměstnání, stejně ji její pracovní náplň neuspokojuje. Tak začala znovu a jinak.

Zjistila, že díky znovu-napojení se ještě více prohloubila její intuice a dokáže leccos nacítit. A protože má – díky svému bohatému profesnímu i osobnímu životu – dost zkušeností v oblasti nejen mezilidských vztahů, rozhodla se tyto schopnosti spojit k pomáhání ostatním lidem při řešení jejich problémů. Jako nástroj si vybrala Tarotové karty, se kterými se v životě potkala v pravý čas. O Tarotu ví, že je správným rádcem v osobním růstu, protože pouze zrcadlí duši a rozkrývá vnitřní pocity. Pak je na vykladači, jeho intuici a zkušenostech, jak karty klientovi „přeloží“ – výklad karetZde paní Lucie skloubila hned několik svých schopností dohromady, ale jelikož měla ještě potřebu nějaké tvůrčí hmatatelné práce, a mimo jiné také ráda medituje, začala šít meditační polštáře a taburety v různých designech, výhradně z přírodních materiálů, jak pro jednotlivce, tak i pro relaxační centra.  Z vystresované manažerky se stala klidná a spokojená žena. Připadá vám to jako pohádka? Pak věřte, že není! Je to práce energií, které vám zkrátí cestu ve vašem vnitřním růstu, a dosáhnete tak rychleji svého životního naplnění.     

Znovu-napojení vytvoří bránu, ale vstoupit už musíte sami…

Ukázka ZDARMA