Zkušenosti se Znovu-napojením

Během těchto svátků mě moc potěšily tři recenze od mých klientů, kteří si prošli RL a následně ZN. Moje radost je o to větší, když si lidé vzpomenou i po dlouhé době a mají chuť podělit se o své poznatky. Jsem za to opravdu moc vděčná, protože tyto zkušenosti mohou pomoci i dalším lidem pochopit, že energetickou cestou se dá v životě hodně věcí změnit. Nejenže člověk chápe víc a víc, ale také se zlepšuje jeho zdravotní stav tím, že se do buněk dostává enormní množství kvantového světla a informace. Neboť, jak se říká: Šťastný člověk = zdravý člověk.

Klientka M. je přesně rok po ZN, a tak když zavolala, potěšilo mě to. Vyprávěla mi, co se změnilo a jak ji ZN celou dobu vede. Nejprve si začala uvědomovat, že má velkou potřebu číst, a díky četbě se k ní postupně dostávaly informace, které jí pomáhaly pochopit, proč se jí v životě dějí různé věci, a některé se dokonce opakují. Cítí se mnohem šťastnější a sebejistější. Naučila se říct NE, když to situace vyžaduje. Během našeho rozhovoru ji někdo vyrušil a ona v klidu a slušně řekla: „Vydrž, teď telefonuju.“ Ještě před rokem se schovávala, aby nás nikdo neslyšel. Paní M. se však hlavně zlepšilo zdraví. Zbavila se častých chřipek a angín. Dalším bonusem, díky kterému je paní M. spokojenější, je vylepšení vztahu s manželem. Náš rozhovor zakončila slovy: „Jsem jiná a vidí to i moje okolí.“ 

A teď ještě druhý dopis, který mi rozsvítil den. 🙂

Dobrý večer, Romanko,

už je to asi dva měsíce, co jsem u Vás byla. Chci Vám moc a moc poděkovat :)!! Cítím se úplně jinak než dříve, cítím se moc dobře, neříkám, že se vše daří a plní, ale všechno tak nějak zvládám přirozeně a v klidu, lidé ani situace mě nerozhodí a to je pro mě teď to nejdůležitější :). Z mého života se vytratili lidé, kteří mě jen nervovali nebo někam tlačili, už to prostě na mě nezkoušejí :). Kontaktovali mě lidé, které jsem dlouho neviděla, a byla to moc milá setkání, hodně z minulosti se vyjasnilo a vztahy mezi námi se urovnaly. Ze mě zmizely staré křivdy a vše vidím jinak, v klidu a s nadhledem, nerozčiluji se ani nekřičím. I vztah s bývalým manželem se změnil. Jako by už na mě nemohl, nevysávají mě jeho pokusy o útok – vždy když cítím jakýkoliv výpad z jeho strany, nereaguji, a útok se většinou sám vytratí… Poznám, kdy takzvaně „padám dolů”, ale dokážu se z toho dostat, zamyslet se, proč ta situace přišla, a většinou přijdu na řešení. Perfektně vidím, že když se začnu stresovat, přestane se mi dařit a pak ani to parkovací místo najednou není :). V práci mi to sice ještě nevychází tak, jak bych si přála, vždycky se něco pokazí, ale věřím, že i toto chce jen více času. Co je neuvěřitelné, je to, že jsem po letech začala dýchat levou nosní dírkou, kterou jsem měla neustále ucpanou. Přijde mi, že se i takto zdravotně dávám dohromady. Neumím Vám popsat, co všechno je jinak a kolik a jak se toho děje, nestalo se sice nic velkého, ale malých změn či šťastných náhod je spousta. Raduji se, děkuji, medituji a ona se jistě časem zlomí i ta moje práce.

Přeji Vám krásné tři dny volna a posílám veliké díky :)!!!!! A opravdu to funguje; kdyby snad někdo pochyboval, určitě ho pošlete za mnou  !! 

Terezie 

Třetí recenzi zveřejním příště, protože pán se objednal ještě na další RL, a tak to spojíme s novými vjemy…

Zdarma si můžete stáhnout ebook Jak si hrát s energiemi.