Vysmáté ráno

Právě jsem ukončila rozhovor s klientkou, která včera večer podstoupila frekvenční léčení na dálku. Jelikož šlo o pozdní hodinu, zpětnou vazbu jsme probíraly až dnes. Celou půlhodinu se smála a stále opakovala: „To je dobré, co se děje.“  

Začalo to tím, že si před týdnem našla moje stránky, zavolala a objednala se. Zároveň si stáhla můj e-book 7 kroků ke štěstí a začala se chovat dle návodu. Během tohoto týdne se jí přihodilo tolik náhod, že je nestíhala zapisovat. Přála si novou práci, která by ji naplňovala, a přišla nabídka nejen skvělé práce, zároveň i s mnohem vyšším platem. V současné práci jí dobrovolně dali odstupné a umožnili ukončení pracovního poměru tak, aby mohla plynule nastoupit v novém zaměstnání. Bývala by jim podepsala výpověď i bez nároku na odstupné, tudíž toto byl důkaz opravdu velkého formátu, že se něco děje jinak. Nemohla tomu uvěřit. Prý se neustále směje. Což mohu potvrdit, protože tak „vychechtaný“ rozhovor jsem si dlouho neužila. Stále opakovala: „To je fakt dobré, co se děje.“ A to není vše: 

Její rozvodové řízení se táhlo poměrně dlouhou dobu. V tomto týdnu jí však zavolala dokonce soudkyně osobně, že ji konečně po všech průtazích rozvedou. Nevěřila vlastním uším. Soudkyně osobně! 

A čekalo ji další milé ráno. Léčili jsme jejího přítele, který má dlouhodobě špatnou náladu, protože se mu moc nedaří v pracovní oblasti, a to se přeneslo i do jejich vztahu. Přítel se prý nádherně vyspal. Řekl jí, že jí to moc sluší, a v očích viděla něco docela jiného než obvykle. Sám ze sebe byl překvapen, jak skvěle se cítí. Pochválil snídani a počasí. Byla to tak nezvyklá situace, že se musela sama pro sebe zasmát. 

Vím, že to není moje zásluha, ale moc hezky se to poslouchá… Takto jsme totiž měly příjemný den obě dvě.   

Paní je tak nadšená, že chce co nejdříve znovu-napojení. Už máme domluvený termín. Na e-book navazuje 21denní mailová rozesílka, kterou právě absolvuje, a dnes jí přišlo téma, které ji velmi oslovilo, a zároveň si uvědomila, jak do sebe všechno hezky zapadá. S vyššími frekvencemi se žije mnohem lépe…

Často se také setkávám s tím, že se lidem dějí změny již samotným objednáním se. Ať už se jedná o zlepšení psychického stavu, nebo o změny v oblasti soukromé či pracovní. Harmonizace našeho organismu nám umožní změnu starého chování, které se nám většinou těžko opouští. Děláme lepší rozhodnutí, rozšiřuje se nám vědomí a my chápeme víc a víc. Je to postupný proces, který nás vede a pomáhá nám. Setkáváme se s něčím hmatatelným, co lze cítit, vidět i chápat. Ukázka z knihy 7 kroků ke štěstí..

Ukázka ZDARMA