Znamení vesmíru…

Po roce jsem se potkala se slečnou, která u mě byla na znovu-napojení. Vzpomínám si, že neměla žádný problém, ale přišla z pouhé zvědavosti. A tak mne nejvíc zajímalo, co jí napojení přineslo, a ona pro změnu chtěla vědět, kolik lidí má podobné zkušenosti.

Příběh slečny Lucky:

Po znovu-napojení jsem citlivější k signálům, které od vesmíru dostávám. Ulehčují mi život a mnohdy ho dělají i zábavnějším.

Všimla jsem si, že k nám vesmír promlouvá i prostřednictvím lidí, nápisů a symbolů. Mám několik osobních zkušeností. Ta první není úplně lichotivá.

Zamilovala jsem se nešťastně do jednoho muže. Moji přátelé věděli, že on si se mnou pouze hraje. Když je však člověk okouzlen, tak nevidí, neslyší a idealizuje si toho druhého.

Jednou mi volala kamarádka, popisovala jsem jí příhodu s tímto mužem a ona mi řekla, že s ním pouze ztrácím čas a jemu že jde o jediné. Někde v hloubi duše jsem to věděla. Po chvilce telefonování s kamarádkou se v pozadí hovoru ozvalo hanlivé oslovení hodící se na lehkou ženu. Hovor jsme ukončily a mě bylo na nic. Slova, která nám mají otevřít oči, nemusejí být vždy laskavá.

Druhá příhoda je mnohem příjemnější.

Potřebovala jsem si nakoupit pár drobností v drogerii. Rozhodla jsem se neplánovaně i pro parfém. Dlouho jsem váhala s výběrem. Když jsem v ruce držela již podruhé jednu vůni, ozvalo se od nějaké malé holčičky: „Ty budeš vonět!“ Říkala to své mamince, která stála u sprchových gelů. Pro mě tato informace měla také váhu. Nevěřím totiž v náhodná načasování.

Často se mi také stává, že zapnu rádio nebo televizi v době, kdy je probíráno téma, kterým se právě zabývám. Nebo se řeší situace, se kterou jsem si doposud nevěděla rady.

Pracuji se zákazníky a setkávám se s tím, že mi volají nebo přicházejí pod příhodnými jmény: Pokorný, Vzpurná, Opatrný, a to většinou podle toho, co si mám uvědomit. Když je např. plno práce a potřebovala bych zvolnit, telefonuje mi pan Nechvátal, nebo když se necítím zrovna dobře a potřebovala bych útěchu, volá pan Anděl nebo přijde paní Andělová. Také se mi jednou za čas stane, že v rádiu začne hrát písnička naprosto odpovídající mému rozpoložení. Jednou jsem se takhle trápila pro ženatého muže a začala hrát píseň s textem:

Když milenky pláčou.

Dříve jsem hodně řešila neustálé čekání na někoho nebo na něco. A v tom jsem „náhodně“ narazila na zajímavé video, ze kterého vyplynulo, že je pouze na nás, jak čas vyplníme, a to i ten čas, ve kterém na něco čekáme, je to náš čas. Buď můžeme netrpělivě sledovat hodinky a představovat si, jak to opožděné osobě vytmavíme, anebo si čekání zpříjemníme.

Jednou jsem si takhle spletla hodinu, na kterou jsem objednána ke své kosmetičce. Dojíždím za ní cca 20 km. Přijela jsem o dvě hodiny dříve. Mohla jsem se zachovat jako obvykle. Naštvat se na sebe, odjet, přeobjednat se, ale položila jsem si otázku: Jak chci na tento den vzpomínat za rok? A tak jsem si koupila zmrzlinu, prošla jsem si město, které jsem vždy sledovala jen z jedoucího auta, a začala jsem si užívat každou minutu. Všimla jsem si, kudy městem protéká řeka a kde je jaký obchod. Dokonce i na mušky, které kolem mé zmrzliny v parném létě létaly a já je musela odhánět, vzpomínám v dobrém. Nedovolila jsem špatným pocitům, aby ovlivnily mé vzpomínky. Někdy stačí jen změnit náhled.

Všimla jsem si, že i podle toho, v jakém se nacházím rozpoložení, slyším kolem sebe buď převážně milá a laskavá slova, nebo slova hrubá. Často i slova, která se opakují.

S láskou Lucka

Musíme být v naprosté harmonii, abychom vnímali signály, které nám v životě pomáhají. Znovu-napojení je technika, která vám umožní se do tohoto stavu dostat. Více ZDE.

 

Tajné návody