znovunapojení

Dva roky po znovunapojení

Mám velkou radost, když si lidé zažívají stejné okamžiky jako já…

Recenze od paní Magdy…

Abych řekla pravdu, už si na své znovunapojení téměř nevzpomínám. Když si však uvědomím, jak moc se díky němu můj život změnil, je to až k nevíře. Opustila jsem nevyhovující vztah, změnila zaměstnání a čím dál tím více si všímám toho, jakým způsobem vesmír pracuje.

V práci se odehrála zajímavá situace. Myslím, že každý z vás takový den už zažil. Stres, zmatek a jak se říká: „Včera bylo pozdě.“

Řešila jsem složitější záležitost a přála jsem si jediné – chvilku klidu na soustředění. V ten moment mě vyrušil kolega s dotazem, který jsem vyhodnotila jako banální, a tak jsem ho nevrle odbyla. Má reakce se kolegy dotkla a rozčílil se.

Mě pro změnu nenechala v klidu jeho reakce. Začala jsem pociťovat, jak se mi zrychluje tep a jako by se na mě pomyslně začal valit balvan. Cítila jsem, že jestli něco nepodniknu, celé to špatně dopadne. Představila jsem si, že v místech, kde kolega sedí, je bílé světlo. Místo pochybností jsem si začala věřit a myslet na pozitivní konec. Domů jsem si tyhle nízké energie odnést nechtěla. Kolegu jsem tedy úplně vypustila ze svého zorného pole a začala jsem se soustředit na optimističtější kolegy. Zachytávala jsem každičkou pozitivní drobnost. Ani ne hodinu poté mi nabídl tykání starší kolega, kterého si velice vážím, a jedna zákaznice mě dokonce obdarovala drobným dárkem. Rozesmála jsem svého nadřízeného a cítila jsem, jak mě vesmír v tomto konání podporuje.

Kolega, se kterým jsem měla konflikt, zůstal dál ukřivděný a negativní. Všimla jsem si, že mu vedoucí vynadal za to, že nestihl vykonat svou práci v daném termínu. Pustil se do něj i další kolega, který mu vytkl pracovní postupy. Chodili za ním rozčílení zákazníci. Zkrátka bylo vidět, jak setrvává ve své negativitě a nedaří se mu. Bylo fascinující pozorovat, jak funguje zákon přitažlivosti.

Mně se splnilo přání, odcházela jsem domů v dobrém rozpoložení a plná úsměvů a lásky od ostatních lidí.

Cítím to tak, že se v ten den vesmír pro mě spojil a začalo se mi dařit. Není snad nic krásnějšího, než když vím, že jsem podporována a milována něčím, co mě přesahuje.

Více se můžete dozvědět ZDE.

Pokud ještě nemáte stažený návod:,, Jak si hrát se energiemi“, můžete to učitnit ZDE.