Vytvoř si stav dokonalého zdraví

Je přirozené, že chceme být zdraví. A chceme, aby nám zdraví vydrželo. Každý člověk si to přeje. Když, ale neustále fyzicky pracujeme proti tomu, co vlastně chceme, nemůžeme být úspěšní. Je to jako bychom si přáli partnera, ale dveře od bytu bychom měli zavřené na závoru a bránili se každému novému kontaktu. Nemoci mají jediný důvod a ten musíme najít. Teprve pak dojde k uzdravení. Často je to tak, že nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli.

Můžeš se zeptat: ,,Proč bych to dělal, něco tak pošetilého?‘‘ Většinu času se totiž k našemu zdraví chováme opravdu špatně a nepozorně. Nutíme ho dělat věci, které mu nedělají dobře. Nutíme ho sedět nekonečně dlouho na židli a zírat dlouhé hodiny na obrazovku počítače. Málo pijeme. Krmíme ho nezdravou stravou a nedopřejeme mu žádný pohyb.

Přesto pro nás naše tělo pracuje. Každý den a noc. Snaží se napravit nedostatky v potravě, odvádět jedy z těla. Můžeme si vizualizovat zdraví. Provádět různé afirmace, ale k tomu musíme také změnit chování. Teprve tehdy až pochopíme jaké chování nebo jaké myšlenky nám způsobily nemoc, můžeme udělat patřičné kroky k jejich uzdravení.

Doma si můžete pomoci tím, že si afirmaci doplníte větou: ,,Dostávám dostatek informací, abych pochopil příčinu své nemoci.‘‘

Sdílím názor a pár vět s Pierre Franckh

Je tu ještě rychlejší možnost. Rekonektivní léčení, které vám může pomoci. Za přispění energií se zharmonizuje tělo i duše a duchovní posun zajistí, že se vám začnou dít náhody, které vám pomohou vylepšit život. Více informací..

Zdarma si stáhněte ebook: „Jak si hrát s energiemi.“