Šedý zákal

Dnes mám opravdu velkou radost. Telefonoval pán, který prošel Reconektivním léčením, že má pro mě úžasnou novinu. Jako jediný ze tří objednaných pánů se dostavil na operaci oka a už jen tímto se stal hrdinou dne. Operace proběhla v pořádku a za týden na kontrole mu lékař oznámil, že na druhé oko nemusí.

Nechápe to, ale šedý zákal z druhého oka zmizel. 

Na léčení u mě byl před dvěma měsíci a důvodem byla právě zmíněná operace šedého zákalu. Při jedné se svých zahraničních cest se setkal s tím, že nemocnice nabízí svým pacientům před a po operaci Reconnection. Před operací se organismus zharmonizuje a po operaci se zase rychleji hojí.

Bylo by nádherné, kdybych mohla říkat lidem Reconnection funguje na toto nebo na tamto. Reconnection však neléční jeden symptom, ale nabízí každému člověku možnost vrátit se k optimálnímu stavu rovnováhy. Záleží na tom, co v danou chvíli je danému člověku na jeho životní cestě příhodné. 

Proto lidé se stejnou diagnózou mohou mít výsledky úplně jiné.

My prostě nevíme, jestli přijde uzdravení ve formě, kterou si přejete, nebo jestli vám vesmír připravil vyléčení formou, o které se vám ani nesnilo. Muže se stát, že uzdravení se stane ihned či později. Stávám se svědkem obou variant. Někdy lidé zavolají po půl roce. Nezapomenu na paní, která měla takovou radost, že ji bolest zad přešla hned, že jsme obě skoro plakaly. Rok chodila na rehabilitace a tady ji stačilo pár minut.

Jedna z posledních zajímavých zpráv byla od paní, která nemohla přijít do jiného stavu. Myslím, že jsem o tom psala v některých z mailů. Nakonec mi řekla, že vlastně ani druhé nechce. Naučila se dát lásku prvnímu dítěti. Poslední zpráva je v jiném stavu. Musela pochopit a prožít pár situací a moc se na další mimino těší. Hodně se zklidnila a při návštěvě jsem z ní cítila pohodu.

Je konec roku tak to vypadá jako bilance, ale tak to není.

Jen mě pořád nebaví číst jak je svět nespravedlivý a co se na nás hrne za pohromy. Lidé mají strach a ten způsobuje spoustu zbytečných stresových situací. Strach je vůbec další velice častý element, kterého se většina lidí po léčení zbaví. 

Pokud byste si chtěli na vlastní kůži zažít Rekonektivní léčení nebo máte nějaké dotazy, neváhejte mi zavolat. Kontakt.

Stáhněte si ebook Jak si hrát s energiemi. Zdarma ZDE