Opět jeden nový příběh: 

Ozvala se mi paní, která přivezla z nemocnice svého nemocného tatínka. Po krátkém pobytu doma zjistila, že otec je ve značně zbídačeném stavu.

Stále měl oči v sloup, přestal mluvit, a dokonce se začal počůrávat.

Sestřička se netajila tím, že mu dávali tlumicí prášky, protože mají málo personálu. Možná se prý u něj rozvinula stařecká demence. Je apatický. Věk tomu odpovídá. S tímto tvrzením se paní nechtěla smířit a snažila se mu nějak pomoct. Zkoušela různé metody, a protože viděla, že to příliš nepomáhá, požádala o pomoc vesmír. Když potom ráno otevřela počítač, vyskočily na ni moje stránky. 

Paní mi popisovala, jak je tatínek ze svého stavu nešťastný.

Dnes dokonce plakal, když viděl, jak dcera opět převléká postel. Nejprve bylo těžké paní vysvětlit, že Rekonektivní léčení se nezaměřuje na konkrétní problém, ale působí tam, kde to nejvíc potřebujeme, nikoliv tam, kde si myslíme, že to potřebujeme. Probraly jsme veškeré varianty a nakonec se paní rozhodla pro dálkové léčení. Domluvily jsme tedy pozdní hodinu, až bude tatínek připravený ke spánku. Paní seděla u postele a sledovala tatínkovy reakce. Dokonce i ona vnímala přítomnost frekvencí na svém těle.

Byly jsme domluvené, že ráno zavolám. Ještě před domluveným termínem paní volala sama a nadšeně mi líčila, jaký to byl neuvěřitelný posun. Tatínek se opravdu do rána ani jednou nepočůral, dokonce si sám řekl. Žádné huhlání, ale srozumitelná věta.

Radost ji udělalo, že si ráno spolu povídali.

Byla velice šťastná a já také. Domluvily jsme další léčení. Při druhém léčení to vypadalo, že se nic neděje. Paní sice zaznamenala, že se tatínek lépe pohybuje, nepočůrává se, ale očekávání dalšího zázraku mohlo vyvolat pocit, že k žádnému dalšímu posunu nedošlo. To, že si paní hned nevšimla žádné reakce, však ještě neznamená, že se nic nestalo. Očekáváme tedy, jak se bude situace vyvíjet. Výhodou je, že tyto frekvence působí dál.

Nepřestávají účinkovat ani po ukončení působení. 

 Ještě to odpoledne, kdy jsem byla trochu nesvá z tohoto rozhovoru, zavolala jiná paní, které jsem léčila chlapce před týdnem. Hned nadšeně prohlásila, že jsem ta nejlepší léčitelka na světě. To sice není pravda, ale potěší to…

Jen v krátkosti shrnu, jak to probíhalo: 

Když jsem přijela, chlapec se zdál být v pořádku, pouze nechtěl jíst. Prý má nějaké bloky. Stále ho musí prosit, aby si alespoň do chleba kousl. Ovoce a zeleninu nechce vůbec. Než tedy navštíví nějakého odborníka, rozhodla se vyzkoušet tuto metodu. Chlapec byl velice živý. Nedokázal ležet a už vůbec ne se zavřenýma očima. Tak jsme vymysleli hru na zvířátka. Maminka se šla ven projít a my jsme začali léčit bříško oslíkovi. Malý oslík na mě koukal těma svýma nevinnýma kukadlama, a tak jsem si raději nepřipouštěla otázku, co si asi myslí. Když jsme skončili, řekl mamince, že měl v bříšku bublinky. 

Během týdne se začaly dít věci.

Chlapec si řekl o jídlo! Sám, bez toho, aby ho musela prosit. Snědl k obědu těstoviny s omáčkou. Do tohoto jídla by předtím ani nedloubl. Ke snídani si řekl o celý rohlík se sýrem. Mají s tatínkem radost a dělají si legraci, jestli ho teď uživí. 🙂 

 Někdy po Rekonektivním léčení nejsou ihned vidět takovéto úspěchy, ale to je způsobeno hlavně tím, že se neumíme pozorovat. Někdy je třeba dát léčení čas, protože tyto frekvence působí dál. Pokud by vás zajímalo více informací o RL, můžete mi zavolat nebo se podívat na mé stránky. Pokud si chcete doma sami vyzkoušet, zda energie ucítíte, můžete si zdarma stáhnout návod. Také jsem shrnula ty nejdůležitější techniky a cvičení, které vám pomohou dosáhnout spokojenosti. Spokojenost je totiž základem k celkovému zdraví. Více viz ebook 7 Kroků ke štěstí