Vesmír má smysl pro humor

O tom se přesvědčila také paní Jana, která momentálně prochází mini kurzem po zakoupení ebooku 7 Kroků ke štěstí. Nezbývá než smeknout, kdo umí, ten umí. 🙂
Přeji pěkný pátek Romano,
nedá mi to a mám potřebu ze sebe dostat pár vět směrem k Vám. Oceňuji, zapisuji, přeju si, přidávám vděčnosti. S „náhodami“ je to horší, vím, že když se něco přiděje, náhoda to není, takže hledat „náhody“ je pro mě těžší :D.
Ale učím se správně si přát.
Vždycky, když se mi přáníčko vyplní, si vzpomenu na paní, která Vám psala, jak se vždycky směje, když se jí splní přání. Dělám to taky, protože to ani jinak nejde. Pak si uvědomím, jak jsem si přála a co z toho vzniklo. Je to hodně poučné. A protože se to plní hodně rychle, podělím se s jednou pro mne hodně zábavnou příhodou.
Jednou se takhle doma dívám na  obrovskou hromadu nevyžehleného prádla.
Bylo mi jasné, že pokud to nevyžehlím nebo někam neuklidím já, sama ta hromada nezmizne. Nicméně přála jsem si, aby ta hromada byla aspoň poloviční. Druhý den přijdu z práce a začala jsem se až šíleně smát, protože polovina hromady spadla na zem 😀 :D. Vyplnilo se přesně to, co jsem si přála. Aby hromada prádla byla poloviční :D. To byl ten přesný záměr, ne aby byla vyžehlená. Omlouvám se, ale tahle příhoda ve mně zůstává a ráda se o ni dělím i s přáteli. Je to velké poučení a zábavná hra sledovat, kudy a jak to ke mně přijde, jak se má přání splní.
Prošla jsem různými kurzy a kurzíky, ale ten Váš je zatím nejzajímavější a nejzábavnější.
Moc děkuji a těším se, co mi ještě přinese. 
Jana Červenková