Oříšky

Moje podzimní oblíbené téma – oříšky. Na tomto příkladu se dá krásně demonstrovat, jak se může život zajímavě proměnit, když máme v hlavě konkrétní záměr a k tomu dostatečně vysoké vibrace. Pokud přijde správná informace ve správný čas, může nám to v běžném životě pomoct. 

Záměr – oříšky!

Každý den chodím se svým 15letým pejskem na procházku, a pokud je zrovna sezona oříšků, vždy mám připravenou tašku na své úlovky. Tato podivná činnost mi způsobuje velikou radost. Ještě před pár lety bych se sama sebe musela ptát: vyplatí se ti umazat si ruce, ohýbat záda, poškrábat se o keře a rozcuchat si vlasy, následně trávit hodiny vylupováním oříšků, když si je můžeš již vyloupané koupit? Ano, vyplatí, ta radost za to stojí! Z nějakého záhadného důvodu mě tato činnost začala velice bavit, a tak se moje myšlenky na podzim zaměřují na téma „sběr oříšků“. 

Jak mi tedy vesmír dává najevo svou přízeň? 

První náhodu jsem vnímala, když jsem seděla s kamarádkou u kávy a jen tak jsme si povídaly o životě. V tom mě cosi donutilo podívat se z okna a všimla jsem si, že se zvedá vítr, a hned na to už tu byla myšlenka – oříšky. Vítr jich hodně shodí, tak šup, šup… Vzaly jsme tašky a skoro běžely k nejbližšímu ořešáku. Pod stromem bylo mnoho ořechů, a když jsme měly nasbíráno a vracely se domů, potkávaly jsme další a další oříškůchtivé lidi. Měla jsem radost a zároveň to pro mě byl další důkaz, že pokud přijde správná informace ve správný čas, může nám to v běžném životě pomoct. 

Další podivná záležitost. 

Ráda si v posledních letech zajímavé věci zapisuji. Jednak se o sobě člověk hodně dozví, ale také si určité věci uvědomí v širších souvislostech. K tomu samozřejmě nutně potřebuji barevné propisky. Vyrazila jsem na nákup a pořídila si červenou, fialovou a modrou, protože víc barev už neměli. Tyto propisky mají ještě jednu výhodu, a to, že se dají vygumovat, což je velmi praktické. 

Při odpolední procházce s pejskem jsme došli až pod ořešák, jestli tam ještě nebudou nějaké oříšky, ale bohužel – nic. Řekla jsem si, no co, alespoň si taky někdo jiný pochutná na ořechách. A ejhle, najednou můj pohled zaznamenal cosi nezvyklého pod listím. Shýbla jsem se a k mému velkému překvapení tam leží zelená gumovací propiska a je funkční. Tu jedinou ještě nemám! Zírala jsem na ni snad věčnost a došlo mi, že tohle je zase jedna krásná náhoda. Kdyby se mi nehodila do mé sbírky, tak bych si řekla: no a co, tak jsem našla propisku! Ale protože to byla stejná značka, chybějící barva, a ještě ke všemu 0,7mm, tedy i stejná tloušťka, tak to byl tedy opravdu důkaz! Musela jsem se opět smát a uznale jsem vyslala díky za perfektní výběr, sice nevím komu, ale jako důkaz fakt dobrý. Důkaz, že něco, co nás převyšuje, je s námi a pomáhá nám…

A další náhoda! 

Se sousedy máme sice hezké vztahy, ale zase ne tak blízké, že bychom se navštěvovali. V tento den jsem potřebovala pracovat, takže nebyl čas na delší procházku a sbírání ořechů. Rychle jsem vyvenčila a už jsem opět seděla u PC, když se ozvalo zabušení na dveře. Šla jsem otevřít a ve dveřích stál soused s taškou ořechů. Prý mi nasbíral oříšky, abych měla na Vánoce. Udiveně jsem poděkovala a nevěřila svým očím. Když jsem zavřela dveře, poslala jsem ještě jeden obrovský dík tam někam nahoru, neboť jsem přišla na to, že když vyjádříme vděčnost, funguje to ještě lépe.

Jak vidíte, když zaměříme svou pozornost nějakým konkrétním směrem a máme vibrace na vyšším stupni, dějí se krásné náhody. Ať už se jedná o pracovní záležitosti, anebo jen o splněná přání. Tyto náhody samozřejmě náhodami nejsou, ale vyšší vibrace nám prostě pomáhají. Pokud ještě nemáte e-book 7 kroků ke štěstí, neváhejte si ho objednat, naleznete tam mnohem více informací. A pokud vás zajímá, jak si navýšit vibrace, zde je e-book zdarma, jak si hrát s energiemi.