Proč mám platit za léčení?

Ano, všude jsme zvyklí platit, ale pak nás napadne: Proč mám platit za léčení?

Někteří lidé sdílejí názor, že za léčení se nemá platit. Důvod je ten, že pokud máte DAR tak ho máte dávat zdarma. To je omyl. Vysvětlím vám, proč to cítím jinak a jak jsem si tuto skutečnost ověřila, včetně výzkumů, které se tomuto tématu věnují.

Musí nastat rovnováha

Stojím si za tím, že Rekonektivní léčení je úžasná metoda, která dokáže uzdravit vaše tělo a duši. A právě proto z úcty k vašemu zdraví budu platbu požadovat. Tímto z mé stany, bude uděláno potřebné k tomu, aby se pacient dokázal vyléčit v té nejširší formě a dokázal si stáhnout veškerý bonus, který toto léčení nabízí.

Pacient si sám sobě dovolí vyléčení tím, že si zaplatí, protože člověk obecně nechce služby zadarmo. Jedině férovou výměnou dochází k výměně energie. Zkuste si představit, jak se cítíte, když vám někdo něco dá? Pokud máte pocit vděčnosti a touhy oplatit mu to je to v pořádku, ale pokud to neuděláte, provází vás negativní energie. Je to podobné jako ve vztahu.  Pokud jeden platí a druhý jenom přijímá, rovnováha vztahu také není v pořádku. A léčení je o rovnováze. Platíte za služby lidí, kteří mají dar, tak proč by léčení mělo být jiné?

Příkladem může být zpěvák, který má bezesporu také DAR a lidé rádi zaplatí za koncert.

Novinář, který má DAR umění psát, zdarma nepíše.  Za noviny platíte a nezdá se vám to divné. Herci mají také DAR. Nikdo nejde do divadla s tím, že dostane představení zdarma.  Tak proč by to mělo být jiné u léčení. Obzvláště když se neustále vzděláváte a platíte za přezkoušení, nové kurzy a podobně. Náklady na provozovnu z něčeho platit musíte.  

Věda a výzkumy

Bylo prokázáno, že pokud lidé dostanou něco zdarma, tak si toho neváží tolik, jako  když si tuto službu zaplatí. Potvrzují to také statistiky proplácených zdravotnických služeb s porovnáním služeb hrazených pacientem. Dokonce byla prokázána spojitost mezi cenou za službu, čím menší cena tím si lidé této služby méně vážili. Máte doma nějaké boty, za které jste dali na vaše poměry hodně peněz? A co jiné boty, které stály zlomek této ceny? Dokážete si uvědomit rozdíl?

Hmatatelné důkazy

Někteří moji přátelé, kteří přišli na léčení zadarmo, nedosahovali takových výsledků jako platící klienti. Dlouho jsem nevěděla proč. Myslela jsem si, že mám před přáteli třeba trému nebo, že něco dělám špatně.

Obrátila jsem se na zkušeného kolegu a ten mi řekl: „Pokud nedojde z energetického hlediska k výměně, neproběhne spojení v takové rovině, aby tento člověk pocítil výsledky.“ Mají to odzkoušené a vyučují to. Argumentovala jsem tím, že na rodinu léčení zafungovalo skvěle. Odpověď byla, že rodiče nám dali hodně a my jim to tímto vracíme. Přišlo mi to rozumné vysvětlení.

Obsahem tohoto článku není diskuse a můžete mít i jiný názor. Pokusila jsem se vám vysvětlit můj postoj k vašemu zdraví. Rozhodně chci udělat vše pro to, abyste si dokázali vzít tak velký bonus, jako já a mohli si vychutnávat životní radosti a štěstí.

Proč investovat do léčení?

– jde přece o vaše zdraví a duševní i fyzickou pohodu

– nabízím vám špičkové léčení v samostatné ordinaci s veškerým vybavením v naprostém soukromí bez vlivů vůně dopečené sekané a pobíhajících dětí v dětském pokoji či štěkajících psů ☺

Chcete si vyzkoušet zda energie můžete cítít i vy? Stáhněte si zdarma ebook ZDE