Tragédie v přímém přenosu

Je krásný slunečný den máme za sebou příjemnou procházku po Sušici a jedeme nádhernou šumavskou krajinou do hotelu, kde trávíme dovolenou. Cesta je příjemná, tyhle úzké silničky s překrásnými výhledy miluji. Léto budiž pochváleno.

 

Vběhla pod kola

 

Tuto pohodovou atmosféru nám zkazí skutečnost, kterou bych si nepřála zažít ani ve zlém snu. Blížíme se vesničkou, kde u krajnice zastavilo poštovní auto. V tu chvíli jako ve špatném hororu, vyběhne děvče přímo pod kola přijíždějícího auta před námi, které objíždělo toto stojící auto.

Oba s manželem jsme současně zařvali NÉ. Manžel k tomu dodal ještě pár neslušných slov, ale zabránění střetu to nepomohlo. Děvče přeletělo auto, rozbilo čelní sklo a spadlo na silnici.

 

První pomoc

 

Ihned volám sanitu. Jsem šíleně zmatená. Jaké, že to mají číslo? V tom chaosu si zázrakem vzpomínám. Vyběhnu z auta a snažím se rychle hledat, kde jsme. Naštěstí na druhém konci telefonu je odborník, který mi pokládá cílené otázky a posílá sanitku.

Položil mi další otázku, jestli je tam někdo, kdo ji ošetří? Vyhrkla jsem, že ne. Pak mi došlo a ty jsi co?? Klepu se, chudák holka nejraději bych brečela, ale jdu ji pomoc. Kolem stojí hlouček lidí v šoku. Volám na paní, ať přinese kysličník, její babička je v šoku a chce dívku zvedat. Manžel ji říká, ať s ní nehýbe a jde postavit trojúhelníky a řídí dopravu.

Snažím se dívku utěšit a zjistit co má s tělem. Komunikuje a zatím ji nic nebolí. Šok způsobil, že nic necítí, ale pomalu to přichází k sobě. Používám kysličník a říkám ji jak je statečná, že to bude dobrý. Opravdu je statečná. Držím ji ruku na hlavě a sleduji tep a zároveň posílám zklidňující energii.

 

Jak pomohlo Rekonektivní léčení

 

Opravdu je statečná. Držím ji ruku na hlavě a sleduji tep a zároveň posílám zklidňující energii. Jsem léčitelka. Absolutně nepřipravená na situaci tohoto charakteru. Přijíždí sanitka a poslali i vrtulník. Lékaři zhodnotili, že vrtulník, který neměl kde přistát nejspíš nebude potřeba. Dívku zafixovali a jedou do nejbližší nemocnice, která je naštěstí 10minut odsud.

Tohle však není konec. Další šok zažila rodina v autě pod, které tato dívka vběhla. Odhadem bych řekla, že měli vzadu slečnu stejného věku. Zatím co jsme se snažili, pomáhat raněné tak ona vše sledovala. Řekla jsem tatínkovi ať pro ni vyhledají pomoc jinak by ji to mohlo poškodit. Tvářil se, že rozumí. Bylo mi jí líto, muselo to pro ni být hrozné.

Dát mu vizitku mi v této chvíli připadalo velice nevhodné. V kufru auta čekal náš pejsek, na kterého bychom v tom chaosu skoro zapomněli. Naštěstí se rozhodl, že se vyspí.

 

Proč se to děje?

 

Přemýšlela jsem, proč jsem se k této situaci dostala. Nic se neděje náhodou tak proč? Jedna z variant by mohla být, že Rekonektivní léčení je skvělá věc, která mi pomohla perfektně zvládnout situaci a dívce pomoci s uklidněním. Další věc je, že fyzické tělo je potřeba ošetřit, zrentgenovat a pak opět mohou přijít na řadu energie k rychlejšímu zhojení a odstranění traumatu. Pokud jsem měla pochopit tohle, tak děkuji…

I vy si můžete své tělo zharmonizovat energiemi. Zdarma si návod stáhněte ZDE.