Alternativní léčení a medicína

Léčení a medicína

V současné době vidím silu medicíny ve dvou oblastech. První oblast nazývám první pomocí neboli krizovou situací. Kdyby mě přejelo auto, nechte přijet sanitku. Když krvácíte a máte zlámané kosti, nikdo vám nepomůže lépe než lékaři. Teprve, když vás ošetří, můžete mluvit o homeopatii, výživě a dalších formách léčení. Teprve pak je čas dát tělu šanci, aby se léčilo samo.

Další případ, kdy je lékařský postup žádoucí, nastává tehdy, když nic jiného nepomáhá. Nedokáže-li se naše tělo uzdravit, pak teprve mohou být nutné léky a operace a další extrémní zákroky.

Lidé obvykle běží k lékaři při první známce nerovnováhy. A lékaři okamžitě předepisují léky nebo začnou operovat. Nemohou si pomoci tak je to učili ve škole. Jít nejdřív k lékaři bohužel oddaluje přirozenou péči. Naše tělo má přirozenou schopnost uzdravit se samo, pokud se obrátíme na někoho, kdo nám dokáže pomoci.

Jak tedy vidíme sbližování medicíny a léčení?

Mnozí lékaři si uvědomují, že nenaplňují sen, s nímž vstoupili do lékařské profese a začínají hledat něco nového. Odstranění příznaků není v žádném případě léčbou. Skutečnost, že zakladatel této metody Eric Pearl je zván na university, aby tam přednášel, je důkazem toho, že lékařská obec začíná být otevřenější k novým názorům. Prvním krokem bylo přijetí homeopatie a akupunktury. Dnes se objevují energetické medicíny. Mnozí lékaři zahrnují do své praxe Rekonektivní léčení. Změna už uvnitř začíná, ale bude nějaký čas trvat, než si toho všimneme zvenku. Veřejnost otevírá oči a medicína otevírá svou mysl.

Zdroj: Reconnection návrat k léčivé energii

Chcete si také vyzkoušet zda energie dokážete vnímat? Zdarma si stáhněte ebook ZDE.