Posilování imunitního systému

Čím víc si uvědomujete svoje tělo, tím silnější je váš imunitní systém. Jako by se probudila každá buňka. Vaše tělo miluje vaši pozornost. Pozornost je také velice účinnou formou sebeléčení. Většina nemocí přichází, když nejste přítomni ve svém těle. Není-li pán v domě, začnou přicházet nezvaní hosté. Žijete-li ve svém těle, nezvaní hosté nemohou vstoupit. 

Vědomá pozornost posiluje také duševní imunitní systém.

Tento systém vás chrání před negativní energií druhých lidí, která je velmi nakažlivá. Žijete-li ve svém těle, zvyšuje se frekvence vašeho energetického pole, takže všechno, co vibruje na nižší frekvenci – strach, zlost, deprese-, existuje v úplně jiné rovině reality. Nižší frekvence už nevstupují do vašeho vědomí, a jestliže ano, nemusíte se jim bránit, neboť vámi jen procházejí. Nepřijímejte ani neodmítejte nic z toho co vám říkám.

Vyzkoušejte si to sami.

Existuje jedna velice účinná meditace, kterou můžete dělat, kdykoliv chcete posílit svůj imunitní systém. Tato meditace je obzvlášť účinná, když cítíte první příznaky nemoci. Také neutralizuje poruchy ve vašem energetickém poli způsobené nejakou formou negativity. Pokud však nežijete ve svém těle, účinky této meditace budou jen dočasné.

Tady je: 

Kdykoliv máte čas, zejména večer před spaním nebo ráno po probuzení, ,,Zaplavte” své tělo vědomím. Zavřete oči. Lehněte si na záda. Soustřeďte svou pozornost na jednotlivé části těla: ruce, nohy, břicho, hruď atd. Vnímejte energii uvnitř těchto částí. Na každou se soustřed’te po dobu 15vteřin. Pak nechte svou pozornost několikrát proběhnout celým tělem jako vlnu od hlavy až k patě a zpátky. Pokračujte asi minutu. Pak vnímejte své vnitřní tělo jako jediné energetiké pole. Tolik ukázka z knihy Moc přítomného okamžiku (Eckhart Tolle).

Tento postup radím klientům, kteří již prošli mým léčením a mají zkušenosti s vibracemi ve vyšších frekvencích – lásky, radosti a spokojenosti. Obzvlášťe ze začátku, kdy si už uvědomují, že vidí věci kolem sebe jinak, ale ještě nemají sílu s nimi něco udělat. 

Když jsem poprvé zkoušela tuto meditaci ještě před Znovu-napojením, nevydržela jsem ležet ani dvě minuty. Pocítila jsem vztek a raději jsem šla zaměstnat své tělo prací. I přes pokročilou noční hodinu jsem šla žehlit, abych se uklidnila. Dnes tuto meditaci používám k relaxaci. Zabere to pár minut denně a výsledky můžete pozorovat ješte tentýž den. 

Zajímáte se o harmonizaci svého těla? Zdarma si můžete stáhnout návod, jak si hrát s energiemi. 

Více návodů