Návody na práci s energií

Jak se správně rozhodovat?

Co to vlastně znamená správně se rozhodnout? Nejprve je třeba říct, že žádné naše rozhodnutí není špatné. Každá životní situace, tedy i ta negativní, nás posouvá dopředu a pomáhá nám růst. Přináší životní zkušenosti, ze kterých dále čerpáme.

Pokud se nám v životě opakují stále stejné situace a my nechápeme, proč se nám opět nedaří, pak nám může pomoci podvědomé rozhodování. Tento jednoduchý způsob nemusíte dlouze nacvičovat. Jednoduše si v duchu položíte otázku a budete sledovat, jakým způsobem vám vaše tělo odpoví.

 

Návod musím mít

 

 

Energetická ochrana

Neříkám, že je nutné tvořit si ochrany, ale pokud se necítíte v bezpečí, rozhodně Vám to pomůže. Možná jste již odpozorovali, že vám někteří lidé ubírají energii. V jejich společnosti se můžete zpočátku cítit i dobře, ale za nějakou chvíli si všimnete, že jste vyčerpaní a při loučení máte mnohem horší náladu.

Proč se to děje? Zřejmě jste se potkali s energetickým upírem.

 

Energetická ochrana 99Kč

 

 

 

 

Jak energeticky očistit své tělo a doplnit energii

Když zjistíte, že jste nervózní či podráždění, a nedaří se vám přijít na to, proč, stojí za to použít energetickou očistu. Možná na sobě už léta pracujete, a přesto se objeví den, kdy vibrace spadnou hodně dolů bez zjevného zapříčinění.

Když získáte návody, jak se sebou pracovat, zároveň zjistíte, že tím narůstá i vaše moc. Stáváte se klidnějšími a sebejistějšími. Lépe se rozhodujete, protože si umíte poradit v různých situacích. Lidé kolem vás vnímají váš klid a jsou rádi ve vaší společnosti.

 

Energetická očista 350 Kč

 

 

 

 

Jak poznáme, kdo nám odebírá životní energii, a co s tím můžeme udělat?

Jedná se o rychlý návod na ochranu vlastní energie a doplnění, navýšení vibrací. Možná to znáte, pracujete na svém posunu a daří se vám život směřovat pozitivním směrem. Stáváte se otevřenějšími a vše se zdá být na dobré cestě. Potkáváte pozitivní lidi, plní se vám vaše přání…

Jenže ouha, v momentě, kdy to nejméně čekáte, přijde nepříjemný pocit zevnitř. Jakási vnitřní nervozita. Během pár minut se vaše nálada změní a vy se cítíte nepříjemně, tlačí vás žaludek nebo nemůžete dýchat. A už tu máme nízké vibrace.

První pomoc za 222 Kč

 

 

Zrcadlové cvičení

 

Musíte se mít rádi, slýcháváme až příliš často, ale běžně nad tím mávneme rukou.

Ovšem, není to fráze – schopnost mít se rád, vnímat své kvality a nepodceňovat se, to všechno jsou zásadní faktory určující kvalitu našeho života a vztahů.

Toto cvičení je v procesu přijetí vlastního těla nejzásadnější.

 

 

 

Zrcadlové cvičení 133 Kč

 

Pro více návodů použijte formulář. Postup pro platbu složenkou zde.