I v 80letech je Znovu-napojení prospěšné

V minulém blogu jsem psala o paní, která chodí na Rekonektivní léčení a pokaždé ji přejde bolest zad a kloubů. Rozhodla se, že by chtěla Znovu-napojení. Jejích 80let by jí nikdo nehádal. Od Znovu-napojení očekávala zharmonizování duše, protože se na denní bázi potkává s negativním člověkem. Jak sama říká, jeho už nezmění a ona potřebuje klid a harmonii. Tento proces nemám v úmyslu hodnotit, protože teprve teď se bude neustále rozvíjet a pracovat. Co však bylo zajímavé? Prý mi musela zavolat, protože se chtěla podělit o skvělé novinky.

Navštívila svého ušního lékaře, který ji ošetřuje již dlouhá léta. V pravém uchu měla nárůstek, který ji zlobil mnoho let. Z tohoto důvodu také chodila na kontrolu a čištění. A najednou po mnoha letech, nárůstek zmizel! Doktor se také divil a zkonstatoval, že v uchu zůstal malý flíček, ale jinak má ucho čisté.

Další radostnou zprávu se dozvěděla na očním, kde jí lékař oznámil, že stav šedého zákalu se nehorší a tím pádem na operaci nemusí. Byli domluveni na letošní rok.

Jinak prý cítí ohromnou radost ze života a vyrovnanost, líčila mi, jak byla na procházce v parku a radovala se z prvních objevených fialek. Má stále hodně elánu a k tomu dobré nohy, a tak mi popisovala cestu – kudy šla a kolik kilometrů za ten den zvládla ujít bez bolesti kloubů a kolen. Cítí se neuvěřitelně svěží. Na chvilku jsem se zamyslela, jestli musíme zestárnout, abychom pochopili, že se můžeme radovat z obyčejných věcí, jako je palouk fialek, procházka v parku bez bolestí kolen nebo ze slunce, které nás hřeje a dobíjí pozitivní energií.

Starosti jí dělá pouze manžel. Negativista každým coulem. Všechno kolem něj je špatně. Kdyby s ní šel do parku, pravděpodobně by nadával, jak slunce pálí, ptáci řvou a kytky páchnou. Tato žena má můj obdiv, když si dokázala zachovat pozitivní přístup i za těchto podmínek, ve kterých dlouhá léta žije.

I v 80letech je Znovu-napojení prospěšné více zde...