paní Lenka po léčení

Dnešní den mě přiměl k zamyšlení, jak široké spektrum léčení obsáhne. Paní Lenka z Klatov přijela v dost špatném stavu. S náladou na bodu mrazu řeší co dál se životem a ještě měla nepříjemnou nehodu s autem. Nikomu se nic nestalo, ale poškození je vidět. Posadila se a začala vyjmenovávat důvody, kvůli kterým se mě rozhodla navštívit. Je to schopná žena, ale sama si moc nevěří. Už skoro měsíc čeká na důležitou schůzku s člověkem, který jí může pracovně pomoct. Cítí, že je všechno špatně, také vztahy doma nejsou takové, jaké by si přála. Bylo na ní vidět, že plakala.

Léčení proběhlo bez zvláštních prožitků. Cítila nějaké mravenčení, ale jinak nic. Po skončení se ji trochu ulevilo a cítila se lépe. Při odchodu si zapnula mobil a s radostí mi přečetla sms s termínem schůzky na, který tak dlouho čekala. Náhoda?

Máme druhé léčení. Paní Lenka říká, že se cítí lépe, ale to bylo poznat na první pohled. Dala si sklenici vody a začala mi vyprávět, jak ji za poslední dva dny pochválili dva lidé, až ji to bylo divné. A projekt, který odepsala, bude opět aktuální. Schůzka na, kterou čekala tak dlouho dopadla výborně. S manželem si vážně promluvili a snaha o nápravu tam je.

Neexistuje žádný důkaz, že tolik pozitivních věcí se přihodí díky Rekonektivnímu léčení. Může to být hromada náhod? Nadšení v očích, které měla paní Lenka, bylo vidět. To je teprve začátek. Energie, které zařídili rovnováhu organismu, budou působit dál. Zde si můžete zdarma stáhnout ebook, kde se naučíte cítit energie. 

 Více info zde: Rekonektivní léčení