Kirlianova fotografie

Stále podvědomě hledám nějaké důkazy, protože můj technický přístup to potřebuje. Dostala se mi do rukou kniha, kde bylo vysvětleno jak se pořizuje Kirlianova fotografie. Dáte svoji ruku na nabitou desku a pak to exponujete na speciální film. První fotografie ukazuje prst léčitelky v klidu, kde je vidět slabé světlo. To vyzařuje každý, dokonce i předměty. Na druhé fotografii je zobrazena situace, kdy léčitelka začala s energií pracovat. Tyto fotografie pochází z Institutu pro měření člověka (Human Dimensions Institute)

                       DSC00604

Kamera dokonce zachytí myšlenky a emoce

Vaše myšlenky a emoce vyvolávají elektromagnetické pole, které také můžete vidět. Většina lidí však na to není naladěná. Nyní jsou k dispozici kamery, které dokážou snímat auru, nejsou to tedy dohady, ale vědecký fakt. Každý má schopnost vidět auru a lze se to naučit. Možná je příliš bolestné vidět pravou tvář myšlenek a pocitů druhé osoby a většina z nás, proto vypnula schopnost vidět auru.  

Léčení na dálku

K tomuto tématu jsem žádný důkaz neobjevila tak jsem si to musela vyzkoušet. Můj první pacient na léčbu na dálku byl z kruhu rodinného. Situace však byla o to horší, že pokud by se pokus nezdařil, měla bych ostudu.  Povedlo se!!! Na tento den nejspíš nikdy nezapomenu, byl to největší průlom v mém životě. Od tohoto dne, jsem začala přehodnocovat veškeré dosud žité vzorce. Po skončení léčení mi dotyčná osoba volala své zážitky. Bylo to neuvěřitelné a v šoku jsme byli oba. Nemohla jsem pochopit jak je to možné, hledala jsem různá vysvětlení. Marně dosud to nechápu, ale už mi to nevadí, prostě to používám…

Zdarma návod: Jak si hrát s energiemi

Komentář ke článku: Za 5 let jsem pořídila přístroj, který dokáže proměřit energetické pole člověka a jednotlivých orgánů. Více zde.