Pět Tibeťanů

Co kdybyste znali návod, jak dostat do těla energii neuvěřitelnou rychlostí? Během 14 dnů se začnete cítit skvěle a do měsíce si vás začnou přátelé všímat a komentovat vaši změnu.

Ve fascinující Kelderově knize se seznámíte s tajemstvím, které bylo dlouho ukryto ve starých tibetských klášterech. V útlé knížce nenajdete žádný zbytečný balast, autor se soustředí pouze na popis techniky omlazujících cviků. 

 Na základě jednoduchého a jasného popisu může rity provádět opravdu každý. Těmto speciálním cvikům se říká rity. Jelikož velice účinně stimulují energetický systém lidského těla, dostavují se výsledky rychle a zřetelně, cvičící pociťuje, jak fantastickou rychlostí roste jeho energie. 

                                                     

Už při prvním provádění cviku máte velice příjemné pocity, protože rychlé otáčení uvolňuje poraněné emoce a pomáhá odblokovat negativní energie. Pouhé otáčení těla nás dokáže zbavit deprese.

Doporučuji přečíst si knihu a nečerpat z různých zdrojů na internetu, protože je důležitý přesný návod včetně dýchání. Sama tyto cviky provádím již několik let. Cvičení vám zabere 10 minut. Vážně stačí tak málo! 

Pokud ke cvičení máte přirozený odpor, můžete využít také Rekonektivní léčení, které omlazuje buňky a dokáže s vaším tělem a životem udělat zázraky. Také si můžete stáhnout zdarma ebook, kde se naučíte energie cítit. Zdarma ZDE.