Lze náhody přitahovat?

Vyrazila jsem do města nikoliv za nákupy, ale potřebovala jsem vyřídit papíry na úřadech. Nejprve jsem chtěla navštívit VZP a následně OSSZ. Obě tyto instituce sídlí na Sokolovské ulici. Moje orientace je sice o něco málo lepší než zmatené včely na předměstí Tokia, ale bez navigace se neobejdu. Má to i své výhody například objevuji neustále nové domy, ulice a pořád mám co obdivovat a čemu se divit. Z obchodů vycházím stejným směrem, kterým jsem přišla, což absolutně nechápe můj manžel.

Zadala jsem si do navigace adresu na VZP Sokolovská č. 662 (obrázek č. 1).

VZP1

Celou cestu v autě jsem přemýšlela co budu vyřizovat na OSSZ a jestli najdu parkovací místo a tak.

Přijela jsem na místo a hledám VZP a ono nikde.  Zato se přede mnou úplnou náhodou objevila OSSZ. Zařídila jsem potřebné a zcela zmatená se vracím do auta. Co to má znamenat? Naštěstí mi adresa zůstala na display tak jsem to vyfotila. Zadala jsem znovu stejnou adresu Sokolovská 662 a ono to bylo najednou úplně jinde (obrázek č.2)

VZP2

Jak je to možné? 

Mozek stále nechápe, co se stalo a tak mu říkám, že mi vesmír ušetřil cestu, abych se nemusela zbytečně vracet. Jak jinak byste si to chtěli logicky vysvětlit? Pro ty co neznají Prahu tak obrázek č.3 je rozdíl institucí od sebe.

VZP3

Dojela jsem na místo už s vidinou volného parkovacího místa a na naprosto přeplněném parkovišti jsem zaparkovala právě, když pán s červeným autem odjel a vytvořil mi tak místo.  Nejspíš to bude mít nějaké logické vysvětlení, ale ať už se mi povedlo cokoliv hodilo se mi to …

Ti co prošli léčením popisují podobné zajímavé náhody, pokud si chcete Rekonektivní léčení dopřát také, můžete si zjistit více informací zde: Rekonektivní léčení 

 A nebo si stáhněte rovnou návod jak energie vnímat. Zdarma – ZDE.