Romana Matyášová

Ohýbání vidliček

Posezení u kávy s kamarádkou mě tentokrát vážně pobavilo. Před několika měsíci jsem jí svěřila malé tajemství, a sice to, že se mi podařilo myšlenkou ohnout vidličku. Ještě nedávno bych si nedovedla představit, že bez velké fyzické námahy lze ovlivnit hmotu, a to pouze myšlenkou. Evidentně na náš rozhovor nezapomněla. Jakmile jsme probraly vše potřebné, vytáhla z kabelky vidličku a chtěla ukázat, jak se ohýbá kov. Netušila jsem, jestli se mi to povede, přeci jen nejsem cvičený králík a tréningem likvidovat domácí soupravu příborů jsem vůbec neměla v úmyslu. Ale ejhle, povedlo se ihned!

Nejspíš si právě pokládáte otázku, k čemu je v běžném životě ohýbání příborů užitečné?

V podstatě k ničemu, ale může to být dobrý důkaz pro mozek, že se dají dělat zázraky s naším životem, když dokážeme myšlenkou působit na hmotu. Můžeme tak ovlivnit svůj život, své zdraví, svou spokojenost i své bohatství. 

Minulé dva roky jsem měla velmi spokojené období klidu, kdy jsem si pouze užívala to, co přichází. Jistá stagnace mi vyhovovala, ba přímo mě těšila, i když v kostech jsem cítila, že nějaký posun přijít musí. A tak opět ty neexistující „náhody“ způsobily můj další posun.

Byla jsem pozvaná do kina, a protože máme rádi české filmy, nepřekvapilo mě, že zhlédneme film „Domácí péče“. Nutno podotknout, že z prezentace tohoto nového filmu se nedalo přesně vydedukovat, o čem film bude, a tak jsme byli překvapeni oba – já z toho, co mi vesmír poslal, a doprovod ze svého výběru. Z celého filmu mi utkvělo v hlavě to, když na konci hlavní hrdinka ohne lžíci.

Řekla jsem si, že autor asi přeháněl, ale že to je dobrý nápad na zajímavý konec.

Za nějaký čas jsem hledala na YouTube písničku a vyskočilo na mne video o tom, jak lidé běžně ohýbají lžíce. Zarazilo mě to a začala jsem být ve střehu. Během krátké doby mi klientka vyprávěla, jak odpoledne půjde koupit novou sadu příborů, protože už je mají zničené a zohýbané. Ano, použila právě toto slovo. Bylo mi jasné, že to musí něco znamenat, a tak má zvědavost zvítězila a začala jsem hledat víc informací o působení myšlenky na hmotu. Vzala jsem si vidličku a pomyslela si, ať se ohne – a nic. Seděla jsem tedy a přemýšlela, kde může být zakopaný pes, když vtom mi lžíce v ruce povolila. Byla jako guma. Vyděsilo mě to natolik, že jsem celé odpoledne nemluvila a jen přemýšlela: Jak je to možné? Ještě zajímavější bylo, že manžel ani nehnul brvou a suše pronesl: „Hmm, koukám, že v tom filmu nelhali.“

Nemohla jsem přijít na to, jak se mi to podařilo, protože další pokus mi nevycházel.

Vtipné bylo, že pak jsem objevila svůj vlastní článek o tom, jak vše máme v hlavě a že síla slova a myšlenky je neuvěřitelně velká. Význam této věty se právě rozšířil o nově nabytou zkušenost. Když naše myšlenka ovlivní hmotu, proč by neovlivnila naše zdraví a vše, co se kolem nás děje: vztahy, práci, úspěch i peníze. Stačí navýšit vibrace a změny se dějí…

Pokud to chcete umět také naučte se to v kurzu…

Tajné návody