Zamyšlení

Sedím na zahradě u kávy a pes mi dělá společnost, užíváme si spolu krásný den. Od Znovu-napojení vnímám některé záležitosti trochu jinak, než v době, kdy jsem byla nevědomá. Mé oči spočinuly na trávníku, který je třeba posekat. Náhle se stane něco zvláštního: odhadem metr a půl ode mě přilétla paní kosáková a v zobáku drží skořápku od malého vajíčka. Přistála neuvěřitelně blízko, až mě to udivilo. Chvíli jsem ji pozorovala a pak jsem si řekla, že mi nejspíš přišla oznámit rozšíření své rodinky. Nejprve objasním loňskou událost, abyste pochopili tok mých myšlenek.

Vloni se mi podařilo několikrát zachránit kosí mládě. Kosáci hnízdí v tůjích nedaleko naší zahrádky, kterou obývá mimo jiné i náš lovecký pes, který nesnáší jakékoliv ptactvo. Zaslechla jsem ptačí křik, tak jsem rychle běžela zjistit, co se venku děje. Náš lovecký pes uviděl mládě kosa a jeho primární snahou bylo podívat se na něj z co nejkratší vzdálenosti. Naštěstí mu to znesnadňovaly  keře. Zoufalá samice kosa, kroužila nad zahradou a svými nálety se snažila odpoutat pozornost a ještě při tom vydávala neuvěřitelné zvuky. S ničím podobným jsem se ještě nesetkala. Musela jsem chytit psa a dotáhnout ho domů, protože vysvětlit si to nenechal. Tato situace se ještě několikrát opakovala, načež jsem si říkala, jak může být moudrá příroda tak neprozíravá, když se mladí učí létat nad tak nebezpečným územím. Možná také potřebují k životu trochu adrenalinu.

Zpět tedy na zahradu. Rychle jsem se podívala na psa, jestli kosáka také zaznamenal. Bohužel – zaznamenal! Situace byla jasná, jestli vyskočí, kosák nemá sebemenší šanci. Já mám na klíně kafe a moc toho nestihnu. Začala jsem tedy vysílat myšlenky směrem ke psovi: “Ptáček má také právo na život, nech ho být! Musí živit mláďata.” Pes seděl, evidentně neměl chuť po kosici vystartovat. Došlo mi, že takto nejspíš vypadá směřování myšlenek k ovlivnění nějaké situace. Podobně to Pierre Franckh popisuje ve své knize: “Jak si správně přát.” Doporučuji si tuto knížku přečíst, je zde opravdu dost zajímavých tipů na zkvalitnění života a mnoho leadrů duchovníno posunu používá stejné metody včetně mě.

Během chvilky se ozvala druhá polovina mého mozku a ptala se mě, zda jsem se nezbláznila? Třeba zrovna pes neměl náladu lovit! Jenže on ji má vždycky. Tak co způsobilo, že ji v tomto okamžiku neměl? Moje směřování myšlenek?

Takto nějak může vypadat smýšlení, když si rozšíříte vědomí Znovu-napojením. Neznamená to, že štěstí bude spočívat v pozorování ptactva, ale váš náhled na nějakou situaci může být naprosto jiný než před touto akcí. Můžete si začít všímát zajímavých jevů, které by vás předtím nikdy nenapadlo pozorovat, natož hodnotit. Lidé celkově dělají lepší rozhodnutí, která lze využít v praxi například při investicích ve firmě. Běžně se setkávám s tím, že majitelé společností svým zaměstnancům zařizují Rekonektivní léčení nebo Znovu-napojení. Tento proces zvyšuje vibrace a, jak dnes už všichni víme, při vyšších vibracích si lidé do života přitahují pozitivní věci a zároveň přichází zdraví: David R. Hawkins, M.D., Ph.D. dokázal, že na určitých úrovních duchovního vědomí se nemoci vyléčí nebo spontánně zmizí. Můžete si stáhnout ukázku z knihy 7 kroků ke štěstí, kde jsem sepsala nejdůležitější nepsané zákony, které mohou pomoci změnit kvalitu našeho života.