Proč se mi líbí rekonektivní léčení

Před časem mě dohnala nespokojenost s mým životem. Nějak jsem nevěděla kudy kam. A samozřejmě přišly vzápětí  zdravotní problémy. Naše nespokojenost pramení z nejrůznějších příčin. Já jsem žila v obavách o svojí rodinu, o své dítě, o své zdraví, o nemocné rodiče, o finanční zajištění, a když člověk k tomu všemu ještě slyší o globálních problémech světa, stres a deprese jsou tu. Plíživě a pomalu nás ovlivňují, aniž bychom si to příliš uvědomovali.

Máte strach?

Jednoho krásného dne si ale musíme přiznat, že žijeme pod neustálým tlakem, v obavách a strachu. Stále se něčeho bojíme a stále si vytváříme svoje ne příliš pozitivní domněnky. To nevede nikam, jen se točíme v kruhu. Pak hledáme pomoc u kamarádek a kamarádů, zjistíme, že jsou na tom podobně jako my a začínáme tento stav brát jako daň za civilizaci a blahobyt nebo jednoduše jako „dnešní trend“.

Samozřejmě takto nelze žít dlouhodobě, a tak člověk začíná hledat jinde, u lékařů, v alternativní medicíně, vyzkoušíme jógu, východní filozofie, esoteriku, relaxaci, necháme si vyložit karty nebo sestavit astrologický horoskop abychom se měli čeho chytit. Každá metoda má cosi do sebe a mnohé z nás udržuje v určité rovnováze, ale u většiny lidí jde o krátkodobé „uhlazení“ života.

Může za to mozek?

Já jsem v období hledání vhodné alternativní medicíny pro své „uzdravení“ došla přes svůj pragmatický přístup až k práci s mozkovou frekvencí. Tato metoda mi přišla dostatečně vysvětlitelná a prokazatelná. To byl začátek určující můj budoucí směr. Začala jsem studovat nejrůznější materiály a hledat svojí cestu.

Jednou v noci mě zaujal v TV pořad Dr. Erika Pearla. Tento člověk mě i přes televizní zprostředkování a přes velmi pokročilou noční hodinu tak zaujal, že jsem ihned začala hledat na internetu vše dostupné o něm a jeho metodě. Pak už to šlo velmi rychle, zkontaktovala jsem se s jedním jeho žákem u nás v republice, začala chodit na semináře a okamžitě jsem začala pociťovat jinou energii, změny u mé osoby i v mém okolí. 

Práci s energií jsem začala zkoušet na svých blízkých a i přes velkou skepsi některých jedinců, metoda fungovala i na ně. Tuto metodu jsem intenzivně prostudovala, absolvovala jsem kurzy u zakladatele této metody. Výhodou Rekonektivního léčení je skutečnost, že dokáže zharmonizovat tělo i duši. Lidé po léčení se cítí spokojení a šťastní. Energetickou harmonizací se problémy řeší snadno a lehce, což jsem si mohla vyzkoušet na vlastní kůži. 

Pokud vás zajímá téma více, neváhejte a zavolejte mi na tel. 720 212 813. Nenechte své tělo dojít až k totálnímu vyčerpání a selhání.

Objednat léčení