Fungují energie na ty, co v léčení nevěří ?

Do pracovny vešel starší sympatický pár. Hned mi bylo jasné, že něco není v pořádku. 🙂 Pán zarytě mlčel a paní mi řekla, že musela manžela dlouho přemlouvat, než nakonec s léčením souhlasil. Již delší dobu má bolesti kyčlí a zad.

Jen co jsem s pánem zůstala sama tak mi řekl, že na nějaké šarlatánství nevěří. Ubezpečila jsem ho, že si jen odpočine a nic se po něm nechce. S úlevou se položil na lehátko, zavřel oči a odpočíval.

Po léčení pán zkonstatoval, že si hezky odpočinul, ale bohužel necítil vůbec nic. Rozloučili jsme se s tím, že se mi ozve, pokud by názor změnil a chtěl přijít na druhé léčení.

Za týden jsem měla velice milý rozhovor. Volal přímo osobně tento pán. Řekl mi, že bolesti kyčlí jsou pryč a že se cítí výborně. Vnímá bezdůvodnou radost ze života a má chuť škádlit svou manželku.

Vyléčení nemusí vždy přijít cestou, kterou si přejeme. Může to znamenat mnohem víc. U někoho se opraví vztahy v rodině a u jiného zdravotní stránka. U každého člověka působí frekvenční léčení přesně tam, kde to potřebuje nejvíc. Tento pán měl štěstí. Dostal důkaz, který potřeboval a navíc přišel formou pro něho nejlepší. Odstranila se bolest a zlepšila se mu nálada…

Stáhněte si e-book zdarma ZDE.

Objednat léčení