Jak si pejsek užíval Rekonektivní léčení

Dnešní Rekonektivní léčení na dálku probíhalo standardně až na jednu malou zajímavost. Paní ležela v klidu na posteli a pejsek zavřený vedle v místnosti se během léčení začal dožadovat vstupu do ložnice. Bylo to tak intenzivní, že mu otevřeli a on okamžitě skočil na postel, čumáčkem se nalepil na její tělo a užíval si léčení s ní. Když Rekonektivní léčení skončilo, chodil a každého pusinkoval, včetně kocoura, což bylo velmi vtipné. Zvířata jsou velice vnímavá na vibrace a energie, které Rekonektivní léčení zprostředkuje.

Před rokem jsem léčila pejska, který měl velké bolesti, a veterinář už nabídl majitelům, aby ho v jeho 15 letech nechali uspat. Paní se to moc nezdálo, a tak chtěla vyzkoušet i tuto možnost Rekonektivního léčení. Na první léčení jsem přijela a druhé jsme dělali na dálku. Po půl roce mi psala přání k Vánocům, a tak jsem se zeptala na zdraví pejska. Odpověď mi udělala radost. Nejen, že si už nevzpomněla, že jsme léčili také psa, ale s radostí mi popsala, jak řádí a nejspíš je přežije.

Náš pes reaguje na Rekonektivní léčení různými svalovými záškuby a druhý den má tolik energie, že se chová jako motorová myš. Lidé nám nechtějí věřit, že mu bude 13let.

Jak si hrát s energiemi zdarma