7 Kroků ke štěstí

Proč jsem se rozhodla napsat tento e-book? 

Protože bych si přála, aby všichni lidé mohli prožívat to, co se podařilo mně. V naší konzumní společnosti a uspěchané době jsem nalezla vnitřní klid a harmonii. Zbavila jsem se strachů a zároveň zmizely časté nemoci, změnil se mi slovník i fyzický vzhled. Přestaly se mi zdát děsivé sny.  Začala jsem si užívat a vychutnávat život úplně jinak než dřív.

Cítím se silná, svobodná a šťastná.

Nějakou dobu jsem netušila, jak nové změny uchopit, a protože mě tato problematika velmi zaujala, začala jsem studovat další zdroje a především – začala jsem pracovat s frekvencemi. Na základě těchto informací a zkušeností jsem vybrala ty, které považuji za nejdůležitější a nejpřínosnější, a rozhodla jsem se napsat tento e-book. Pevně věřím, že si každý najde své: “Aha,” nebo cvičení, které mu pomůže doplnit mozaiku a zkvalitnit život. Tyto řádky jsou psané tak, aby byly přístupné co největšímu počtu lidí, protože čím víc lidí bude šťastných, tím lépe se nám všem bude žít…

Nepotřebujete měnit partnera nebo odcházet ze zaměstnání, ale stačí nalézt vnitřní klid a situaci můžete vidět úplně jinak. V tomto e-booku jsou cvičení a techniky, které vám pomohou dosáhnout klidu. Následně budete dostávat sérii mailů s odkazy na různé další zdroje, které pomáhají s harmonizací.

Nejsilnější a nejdůležitější motivací pro mě bylo zjištění, že si můžu splnit prakticky jakékoliv přání, když se budu řídit určitými pravidly a energetickou cestou to urychlím. Tuto informaci jsem nejprve brala s rezervou, ale zvědavost byla silnější, a tak jsem si řekla, proč ne. Nikomu to přece nemusím povídat a za zkoušku nic nedám. Můj život se za dva roky změnil tak zásadním způsobem, že jsem pocítila potřebu se o nabyté zkušenosti podělit. Bez navýšení frekvencí bych nikdy tato nepsaná pravidla nepochopila. Moc bych si přála, aby tyto řádky pomohly i vám…

Stáhnout ukázku:

  Ukázka ZDARMA

 

Stáhnout e-book 7 kroků ke štěstí:

Chci e-book 390 Kč

 

Děkuji paní Daně za krásnou recenzi.

Vážená paní Matyášová,

chtěla bych opravdu upřímně moc poděkovat  za hodnotný e-book. Prošla jsem ho zatím trochu „rychleji“,  prostě jsem se začetla jedním dechem….Teď si chci opravdu poctivě a pomaleji  projít  všemi kroky. :-) O daném tématu už něco málo vím, věnuji se tomu cca jeden rok. Mám upřímně OBROVSKOU  radost z toho, že máte e-book úžasně a uceleně zpracovaný s velmi hodnotným obsahem .Mám ale ještě prosbu. Dočetla jsem  se, že po dobu 21 dní bych měla dostávat od Vás nějaké e-mailové zprávy, zatím nedochází…Je to v pořádku nebo došlo k nějaké chybě? Nechci nikterak naléhat, otravovat, ale upřímně – těším se na cokoliv od Vás.

Dana 

(Poznámka autora – rozesílka začne chodit za 3 dny po doručení e-booku.)

Shrnutí recenzí, které se často opakují.

Vaše řádky v e-booku k technikám jsou podány zdánlivě jednoduše, i tak se k ním vracím a vždy při začtení si něco uvědomím. Musím zase opakovat (jako na začátku komunikace), že Váš e-book je pro mne pokladem. „Za malý peníz- neuvěřitelně hodně muziky“.

Spoustu úžasných myšlenek na jednom místě. Pro mne absolutně jasné shrnutí toho, čím si procházím a ukázání směru, kam jít dál.  S pokorou a úctou – DĚKUJI.

Více komentářů můžete najít ZDE.