Zpětná vazba

Cítím vděčnost a štěstí, když vidím, že moje práce dává smysl…

Děkuji za krásnou zpětnou vazbu a povolení ke sdílení…

 

Dobrý den,

srdečně Vás zdravím a jsem moc vděčná za to, že jsem si Vás mohla přitáhnout do života. Na cestě hledání a rozvíjení sama sebe jsem již dost dlouho a spoustu věcí je mi známých. Před časem jsem si říkala, že bych se chtěla naučit více pracovat s energiemi a přišla jste Vy.

Nejdříve jsem zkoušela ochranu před negativními energiemi a ono to krásně fungovalo. Proto jsem si objednala e-book  7 kroků ke štěstí. Jsem moc ráda za připomenutí všech informací, které jsem sice před nějakým rokem četla v knihách, ale postupem času na ně zapomněla.

Nikdy mě nenapadlo si zapisovat, co pozitivního se mi ten den událo, natož abych si zapisovala náhody a ostatní. Všímám si toho, že když to předám na papír, má to daleko větší váhu.

A funguje to…..Cvičím pobývání v kvantovém poli a je to velice příjemné. Začínají více přicházet nápady, které jsou pro mě leckdy překvapivé.

Jsem klidnější, vyrovnanější a šťastnější.

Každodenní přáníčka se plní. Po prvním hraní si s energií zmizela bradavice z levé ruky, která se tam před 3mi týdny objevila. To mě utvrdilo v tom, že jsem na správné cestě a namotivovalo k další práci. Jsem vděčná za odkazy na meditace. Nikdy mě nenapadlo se po něčem takovém pídit na internetu.

Každý den se těším na Váš mailík….

Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci a krásné dny…

Ivana V.

Umožněte si také vnímat věci jinak, než máte naučeno…

Chci e-book 390 Kč