Co získáte Rekonektivním léčením?

Tento proces dokáže velké změny ve vašem životě. Uzdravení neznamená jenom to, že vám budou správně fungovat játra, je to mnohem víc. Začnete se cítit lépe, zlepší se vaše duševní zdraví, tím pádem se uzdravíte i emocionálně. Rekonektivní léčení se nezaměřuje na symptomy, ale zaměřuje se na jejich příčinu. Vaše tělo se zharmonizuje a tím přijde i zdraví.

Navýšíte své vibrace. 

Působením těchto energií se stanete přitažlivějšími. Začnete vibrovat na vyšší úrovni a lidé kolem vás začnou cítit potřebu s vámi navazovat kontakt. Něco je na vás bude přitahovat a zároveň se začnete měnit i fyzicky. Což se vám už během života stejně děje. Když si srovnáte fotky z období, kdy jste byli šťastní s obdobím horším, můžete na tváři pozorovat, jak se vám rysy měnily.  Získáte sebedůvěru a klid. Lidé se často zbavují různých strachů.

Vstoupíte do transformace. 

Více si začnete věřit a zjistíte, že se vám mění pohled na životní situace. Stanete se vnímavějšími. Více si začnete uvědomovat své tělo. Vaše vědomí expanduje a budete chápat víc a víc.  Budete vnímat nutkání si přečíst tuto knihu nebo navštívit tuto přednášku. Jakoby náhodou se dostanete k informaci, která je pro vás v tuto chvíli důležitá. Právě z toho důvodu čtete tyto řádky. Někdy nebudete vědět, jak se rozhodnout – intuice vám poradí otevřít nějakou knihu na nějaké stránce a bude tam napsaná odpověď. Je to fantastické spojení s něčím, co vás miluje a pomáhá vám.

Harmonizace lze provádět i na dálku.

Rekonektivní léčení se provádí i na dálku a jeho účinnost je dokázaná a změřená. Mnoho klientů potvrzuje, že měli silnější vjemy než přímo na lehátku. Důvod je prostý. V domácím prostředí se mnozí snadno uvolní a lépe vnímají frekvence.

Něco vás povede.

Líbí se mi, že se potkáváme se s něčím hmatatelným. Můžete to vidět, cítit a chápat. Je to jiné a najednou dochází k okamžitým dobře pozorovatelným změnám. Stáváte se více vědomím. Už chápete tu fantastickou hloubku? K této harmonizaci je dobré přistoupit s volným záměrem. Nedávat si podmínky, kde má léčení zapůsobit. Nechat vyšší moc ať zapůsobí tam, kde to je pro vás nejdůležitější…

Pokud jste si ještě nestáhli návod: „Jak si hrát s energiemi“, můžete tak učinit ZDE.

Objednat léčení