Je budoucnost pevně daná?

Nad touto otázkou jsem se dlouho zamýšlela. Fascinovalo mě, že někteří lidé jsou schopni předpovídat osud a říct vám věci, které vlastně ani slyšet nechcete. Prošla jsem si mnoha kurzy, abych si udělala vlastní názor na to, na jakém principu tyto věci fungují. Co si myslíte? Je budoucnost pevně daná?

Máme jasně daný osud?

Několik klientů mi vyprávělo, že jim byla s přesností určena budoucnost, a také, že se do puntíku splnila. Kartářka zmíněné paní prozradila, že se s partnerem rozvede a najde si jiného pána, se kterým bude mít mimino. A stalo se tak! Jiná žena se dozvěděla, že její manžel zemře na rakovinu, ale ještě před tím bude mít autohavárii.

Dobrý poradce vás nasměřuje na věci, které máte pochopit nebo se naučit, ale nikdy vás nebude zastrašovat. Neznám spolehlivější způsob, jak si nastavit budoucnost, než každodenním myšlením na konkrétní věc. Svým zaměřením dáváme velký důraz na to, co se stane. Čím víc směřujeme myšlenky konkrétním směrem, tím víc si přitahujeme obsah těchto myšlenek.

Budoucnost je pouze pravděpodobná.

Nic z vyčteného osudu by se dít nemuselo, kdyby člověk svým myšlením a chováním navýšil své vibrace. Budoucnost je pouze pravděpodobná, jelikož budoucí události jsou značnou měrou ovlivněny našimi myšlenkami, přesvědčeními a podvědomými programy. Když se ptáme, jak situace dopadne, jsme ovládáni strachem z nezdaru.

Každé rozhodnutí nás vede na křižovatce nějakým směrem. Pokud jsou na křižovatce ukazatele a my víme, kam chceme jít, máme cíl cesty jasný a už si jen užíváme to, co nás na cestě potká, než přijde další křižovatka. Pokud je nám jedno, kam jdeme, anebo se necháme směřovat někým druhým, nemusíme být spokojeni s tím, co na cestě potkáme, a stále si budeme pokládat otázku, jestli se máme vrátit zpět na křižovatku, anebo pokračovat. Můžeme nadávat na toho, kdo nás tudy poslal, a tělesné vibrace půjdou rychle dolů. Tím pádem si budeme přitahovat zkušenosti na podobné vibraci.

Dobrá zpráva tedy je, že si můžeme svým myšlením a chováním svou budoucnost nastavit. Čím vyšší vibrace jsme schopni udržovat, tím více se nám daří a přitahujeme si příležitosti na stejné či podobné úrovni. Nejdůležitějším zjištěním tedy zůstává, že navýšením vibrací si měníme svou budoucnost k lepšímu. Je několik způsobů, jak navýšit tělesné vibrace, a techniky k jejich dosažení naleznete v knize 7 kroků ke štěstí. 

Co se děje, když se tělesné vibrace navýší?

Rozvíjí se intuice, která vás směřuje dalšími kroky k postupnému doplňování informací, které vás mají dostat do vnitřní rovnováhy a spokojenosti. Přitahujete si lidi, kteří vás nějakým směrem obohatí a na vaší cestě posunou. Různými „náhodami“ se dostanete ke knihám nebo informacím, které vás budou přitahovat, a budete vnímat nutkavou potřebu dalších informací.

Navýšením vibrací se posouváte do roviny, kde mnohem víc věcí chápete. Dalo by se to přirovnat k situaci, kdy přestanete sledovat život dalekohledem, ale sledujete věci přímo. Prožitky jsou intenzivnější a zvládnete vnímat mnohem víc věcí na podvědomé úrovni. Na vlastní kůži jsem si zažila, jaké to bylo žít s nižšími vibracemi a jak na věci nahlížím dnes. Postupně se dostaví vnitřní klid, který dále ovlivňuje každé další rozhodování.

Sami si můžete tyto frekvence navyšovat v klidu domova. Návod si můžete zdarma stáhnout ZDE. Mezi další způsoby patří frekvenční léčení, které se dá provádět také na dálku, a objednat se můžete ZDE.