Znovunapojení zkušenosti

Někteří lidé se stále zajímají o to, jak působí ZN nebo RL po zdravotní stránce. Na tuto otázku není snadná odpověď, protože působí tam, kde to člověk nejvíce potřebuje. Bere tedy v potaz individuální nastavení člověka. 

Nejvíce pomohlo po psychické stránce.

Přesto by se dalo říct, že lidé, kteří píší, se velmi často shodují v tom, že jim toto léčení nejvíce pomohlo po psychické stránce a pak se zdravotní stav odráží v různých oblastech a v různém čase. 

Před pár měsíci u mě byla klientka, která vyzařovala spokojenost, a vnímala jsem, že je velmi hodná. Zajímal mě důvod, proč se rozhodla pro ZN. 

Už u Vás se mi stalo, že dýchám jinak.

Dobrý den paní Matyášová, 

 byla jsem u Vás na znovu-napojení. Už u Vás se mi stalo, že dýchám jinak, a to jsem Vám již říkala, dýchám více níže – jako z břicha a hluboko, a jde to samo bez přemýšlení, a přitom celý život jsem dýchala slabě z plic, a vůbec ne hluboko, ale mělký nádech i výdech, takže to beru jako zlepšení… 

Drží se ten příjemný pocit.

Dále jsem zpozorovala takový příjemný pocit na hrudi, který mi trvá, a zejména pokud se děje něco, co by mě mělo rozhodit, drží se ten příjemný pocit… a nerozhodí mě to. Je pravda, že jsem „trochu bohém“ s netradičním pohledem na život a nepřipouštím si na vědomé úrovni problémy… 

 Ale ještě jedna změna – pro mě  n e u v ě ř i t e l n á 

– se stala, myslela jsem si celý život, že mám v sobě příliš lásky, příliš, příliš, která mi až škodí, a to mi říkali i ostatní lidé, že jsem hodná – až blbá. Vždy, celý život se snažím vyhovět druhým (co mohu tolerovat, to toleruji), hodně jim pomáhám atd., a myslela jsem si, že nemohu mít „víc lásky“, že už je to strop. Ale pochopila jsem, že jsem jí dostala ještě strašně moc a moc, a že jde mít lásku větší a větší a většííííí… což mi způsobilo změnu, že jsem začala schizofrenního syna „brát jinak“, nic mi na něm nevadí, všechno, co dělá, je krásné a roztomilé atd., čili se už netrápím jeho nemocí a stavem (víc než můžu, musím).

Víc si uvědomuji, že vše je jeho rozhodnutí… a nehledám vinu v sobě… 

Zatím nevidím jinou změnu, jen mě to dokopalo např. na masáže a cítím se po nich zdravotně trošku lépe, každá troška dobrá. 

Je fakt, že jsem si – jak jsem pozitivně naladěná – slibovala nápovědu z univerza, abych se dozvěděla, proč mám ty bolesti pořád; teď mě ještě zrovna v kříži bolí. Dokonce mě to i donutilo se modlit, abych neměla takové bolesti. Zatím se zdravotní stav moc nezměnil, na to hlavně čekám, na nápovědu, co mám dělat, aby se můj zdravotní stav zlepšil. Jak se píše u rekonektivu, že se „najde“ příčina, tak snad to ještě běží… Běží to celý život, nebo se musí zopakovat po několika letech?  

 Děkuji za trpělivost, pokud ještě něco zpozoruji, napíšu Vám. Jinak děkuji. Přeji, ať se máte krásně!  

 Milada 

Bolest v kříži podle psychosomatiky ukazuje na to, že si člověk táhne těžký kříž. Snaží se pomáhat ostatním a nemyslí na sebe. Přicházející změna u paní způsobuje, že se začala na svého dospělého syna dívat jinak. Tedy muselo se přihodit něco na energetické úrovni, co způsobilo změnu, a ty se budou dít dál, neboť ZN je trvalého charakteru.

Skvěle tyto frekvence působí na lymfatický systém a to může přinášet zlepšení například v oblastech: bolesti hlavy, únava, artritida, kožní onemocnění, zažívací poruchy. Lidé si zpravidla nevšimnou, když problém odezní. Neumíme si všímat, když nás nic nebolí. Teprve až když se někdo zeptá, tebe už nebolí hlava, si všimneme rozdílu. 

Objednat léčení