Zázraky se dějí …

Rekonektivní léčení dokáže i zázraky. Působí u každého tam, kde to nejvíc potřebuje, ale když se to ještě spojí se zajímavou náhodou, je to takřka neuvěřitelné. V minulém blogu jsem psala o dívce s diagnózou DMO, která prochází Rekonektivním léčením. Je to velice senzitivní děvče a tak jí terapie dává ještě mnohem víc i po stránce psychické. Po prvním léčení na dálku se postavila na paty a pak následovalo další zlepšení, které motivovalo maminku k využití druhého léčení. Zbavila se strachu a ze své zkušenosti mohu potvrdit, že už jen tohle dokáže zásadně změnit pohled na život.

Dopoledne předtím maminka s dcerou navštívily ortodoncii, kde jim doktor řekl, že bude nutné podstoupit operaci, pokud chtějí, aby dívka dokázala vyslovit obtížné hlásky. To bývá u pacientů s DMO častým problémem. Hned po druhém dálkovém léčení se dívce povedlo vyslovení několika obtížných hlásek: ř, š, č. Byl to silný okamžik a dívka měla opravdu štěstí, protože léčení přišlo formou, kterou zrovna nejvíc potřebovala. Neboť nemusela na operaci.

Je dobré, když člověk neočekává konkrétní výsledek, protože pak by mohl říct, že léčení nepřišlo. Ono přijde vždy, jen nevíme jakou formou. Mnohdy přichází potřebnější formou, než si člověk přeje. Po třetím léčení se na kontrole dozvěděli, že dívce zmizela skolióza páteře a že se narovnala o 4cm.

Je dobré, aby lidé věděli, že zde existuje i jiná možnost léčení, která může pomoci. Hledala jsem v různých zdrojích a objevila jsem další informace, které autor této metody zveřejnil ve filmu Žijící Matrix. V jiných zdrojích se uvádí, že tato metoda se používá ve světě k vyléčení lidí, kteří se potýkají traumatem z války.

V České republice stále stoupá spotřeba antidepresiv a přitom existuje účinná metoda k psychickému uzdravení. Tato bezdotyková metoda je šetrná, nezatěžuje zažívací trakt ani organismus celkově. Nastavením rovnováhy v těle se vytvoří potenciál k léčení mnoha nemocí a také psychického stavu. Jak všude uvádím, dochází k uzdravení v rovině psychické, fyzické, duchovní, emocionální… Více.