Stupnice štěstí

Než jsem se potkala s touto metodou, měla jsem zdravotní problém, a jak jsem zjistila později, i psychický. Veškerá vyšetření a rentgeny se ukázaly být v pořádku a mně se stále ztrácela půda pod nohama. Někdy jsem padala hned, jindy to přišlo ve formě zavrávorání. V té době jsem se bála, abych neměla v hlavě nádor, také mě bolela krční páteř, často hlava a měla jsem problémy s karpálními tunely.

Naštěstí výsledky rentgenů a různá vyšetření se později ukázala být v pořádku. Doktor v nemocnici mi na bolesti předepsal prášky a tím vše skončilo. Diagnóza – zdravá. Okolí mě nutilo s tím něco dělat, a tak jsem se shodou náhod dostala na kliniku, kde se zabývali i alternativní medicínou. 

Přišla jsem ve smluvenou hodinu a byla jsem upozorněna, že postupy nebudou zcela standardní. Jakmile jsem se posadila, doktor mi začal klást „soukromé otázky,“ typu zda jsem spokojená, co mi v životě vadí, s kým mám rozbroje  atd. Povídali jsme si o mém soukromí asi dvě hodiny a vůbec jsem se při tom necítila komfortně. Vlastně mi to bylo nepříjemné a bylo to poprvé, co se někdo zajímal o mé soukromí.  Nakonec mi ještě položil otázku:            

                                  ,,Na kolik bodů hodnotíte současný pocit štěstí.‘‘

 

  1. Super.
  2. Stále dobré.
  3. Jde to.
  4. Sem tam, mi něco vadí.
  5. Tak napůl – střed.
  6. Není to dobré.
  7. Je to horší.
  8. Už se mi život nelíbí.
  9. Katastrofa.
  10. Nechci žít.

Takhle nějak vypadala stupnice štěstí, přesně si to nepamatuji. Já jsem prohlásila naprosto sebejistě 1! Ten pán za počítačem se na mě zkoumavě podíval, trochu jsem znejistěla a přehodnotila na č.2. Dobře, tak se na to podíváme. Zapnul jakýsi přístroj soustrastně si mě prohlédl. Já tu mám č.8.

Cože?!?!

Tak to ne, nikdo mi nebude říkat, jak se cítím. Dostala jsem pěkný vztek. Pak ještě dodal: ,,Nebojte se, něco s tím uděláme!‘‘ To už jsem však viděla rudě! Kde bere tu drzost! Přišla jsem s tím, že se mi točí hlava a on na mě se štěstím.  Ještě, aby mě tak poslal psychiatrii. Byla jsem naštvaná a bála jsem se, co navrhne za další postup. Prý zkusíme jinou metodu. 

Následoval slíbený nestandardní postup

Za pár minut se do dveří vsunul vetchý stařík a jediné, co mi řekl, že mám sedět a nekřížit ruce. Začal kolem mě čarovat a různě mávat rukama. Mozek mi pracoval na plné obrátky. Nakonec jsem zavřela oči, abych se tomu člověku nemusela smát. Určitě to dělá s nejlepším přesvědčením. Co by dělal v důchodu. Když jsme skončili, tak se mě zeptal, zda jsem něco cítila. Nevěděla jsem, co mu mám říct. Byl trochu cítit cigaretou, ale tohle asi na mysli neměl. Moje stálé NE ho docela rozladilo. Nakonec vyvětral a odešel. Zůstala jsem jako opařená. Tak tohle už bylo vážně trochu moc. Pro jistotu tohle nikomu nebudu ani vyprávět.

Nech si to raději pro sebe ..

Přijela jsem domu zcela vyčerpaná a dala se do mě zimnice, spala jsem asi 14 hodin. Druhý den a následující měsíc bylo vše v naprostém pořádku. Zhruba za měsíc se mi problémy vrátily. Dostala jsem spojení na další alternativní léčbu, protože na této klinice jsem si už péči nemohla dovolit. 

Něco bylo jinak ..

Nemohla jsem přestat myslet na toho staříka. Co dělal? Jak to, že to fungovalo? Proč jenom měsíc, dokážu si pomoct sama? Měla jsem plnou hlavu myšlenek. Začala jsem si všímat, že jsou některé věci jinak. Cítila jsem energii lidí kolem sebe a byla jsem z toho zmatená, nevěděla jsem si s tím rady. Dalšími náhodami se přihodilo to, že jsem jednou večer shlédla pořad s Erikem a bylo rozhodnuto. Nutně potřebuji Znovu-napojení. Pořádně jsem nevěděla, co to je, ale věděla jsem, že to chci!

Prošla jsem Rekonektivním léčením a i Znovu-napojením. Moje změna vnímání života byla tak zásadní, že teprve nyní jsem pochopila, proč při mém vyšetření měl doktor tak soustrastný pohled. Po kontaktu s Rekonektivními energiemi se mi začal měnit život a dokonce zcela zmizely zdravotní problémy. Získala jsem vnitřní jistotu, nemá to nic společného se sebevědomím, ale s vírou v sebe. Zase mám pevnou půdu pod nohama. Potkávám se s praktiky a vidím, kolika lidem Reconnection z měnilo život, to přeci nemůže být náhoda. 
Stále hledám slova, jak co nejvíce lidem ukázat, co toto léčení dokáže. Přitom to je naprosto jednoduché. Nemusíte roky zkoušet metody, které fungují krátce. 

Je dokázané, že 20 minut  Rekonektivního léčení nahradí 10 návštěv u fyzioterapeuta. Takže ve finále vás to zdraví ani tolik nestojí. Stále více zdrojů potvrzuje spojení psychického a zdravotního stavu, proto vidím jako neuvěřitelné, že se dá hned na začátku jednoduchým způsobem udělat něco pro to, aby se časem z negativních životních zkušeností nedostavila například rakovina. Protože ať už Rekonektivní léčení nebo silnější proces Znovu-napojení způsobí harmonizaci organismu, díky které se vám začnou dít životní změny. A pokud jste spokojení, pak léčení jde víc do hloubky. Rozšiřuje se vědomí a navyšují se vibrace. 

Chcete si zkusit, zda i vy dokážete energie vnímat? Zdarma stáhněte ZDE.