Rozhovor pro časopis Phoenix?

Rozhodla jsem se udělat pořádek v domácím účetnictví. Krabice na účty obsahovala mimo jiné i účtenky z lékárny což mě zaujalo natolik, že jsem je začala sčítat, abych zjistila, kolik mě stálo v minulých letech moje zdraví. Vitamíny, prášky na bolesti zad, mastičky, stahovací obvazy, prášky na časté rýmy a chřipky, atd. Výsledná cena mě doslova šokovala. Přidala jsem k tomu ještě faktury za rehabilitace. 

 A výsledek?

Začala jsem litovat, že jsem se k Rekonektivnímu léčení nedostala dřív, mohla jsem si tyto výdaje ušetřit, nebo investovat do něčeho zajímavějšího. Bolesti zad má v dnešní době mnoho lidí, dalo by se říci civilizační problém. 

Doktor Erik Pearl zakladatel této metody poskytl rozhovor pro časopis Phoenix vybrala jsem z něj jen část, kde zmiňuje konkrétní výsledky léčení. Z mé zkušenosti mohu k těmto příkladům přiřadit další rozšíření, kdy  klienti pociťují úlevy od bolestí zad, pohybového aparátu také uvádějí zlepšení pleti, krevního tlaku, okamžitá úleva při bolesti v kříži, zlepšení psychického stavu a životních podmínek.

Jak často jste jako lékař dokázal svým pacientům pomoci nebo je zcela uzdravit?

Když jsem začal dělat tento druh léčení, nevěděl jsem, co se děje. Lidé začali vstávat z invalidních vozíků, vracel se jim zrak a sluch; děti s mozkovou obrnou nebo epilepsií najednou mohly zase chodit, běhat, hrát si… vysadit medikaci.

Pozoroval jsem ta léčení bez toho, abych je posuzoval. Prostě jsem držel ruce blízko těla těch lidí, aniž bych se jich vůbec dotknul… zdálo se, že se děje něco opravdu obrovského. Začali za mnou chodit léčitelé, vědci i badatelé. Při společných diskusích jsme si začali uvědomovat, že to, co nyní věda nazývá Rekonektivním léčením, bylo tehdy ve světě léčení zcela neznámé. Ve srovnání s běžným energetickým léčením na něm bylo něco velmi, velmi odlišného. K úžasu všech byla ta léčení obvykle velmi rychlá a trvalá. Lékaři mých pacientů mi volali a ptali se mě, co jsem to s nimi udělal; a já jim odpovídal – „Nedělal jsem nic a hlavně to nikde neříkejte…!“ Badatelé začali pozorovat úrovně energie a aspekty světla, které předtím nikdy neviděli.

Je pravda, že spolupracujete s lékaři a snažíte se zavést rekonektivní léčení do nemocnic, s jakými výsledky?

Ano, rekonektivní léčení je uznáváno v mnoha zemích jako legální a standardně licencovaná zdravotnická profese. Několikrát jsem měl příležitost pronést proslov v OSN, a pravidelně vystupuji na universitách a v nemocnicích po celém světě.

Funguje rekonektivní léčení na všechny nemoci, a to i nejtěžší, jako jsou onemocnění onkologická? Co nemoci psychické?

Rekonektviní léčení poskytuje rychlé a trvalé výsledky u lidí s celou řadou pohybových omezení, rakovinou, epilepsií, mozkovou obrnou, chronickým únavovým syndromem, revmatoidní artritidou a osteoartritidou, chronickou bolestí, zraněními a tak dále.

Uzdravení je mnohem víc, než si myslíme! Neznamená to jenom, že budeme moci zase používat paži nebo nohu, játra nebo ledvinu, svůj zrak nebo sluch. Jedná se o návrat do optimálního stavu rovnováhy. A v tomto optimálním stavu rovnováhy naše „nerovnovážnosti“ – fyzické, mentální, emocionální, duchovní, dokonce i problémy v práci nebo ve vztahu – prostě většinou odvibrují z našeho pole. Obvykle lidé opravdu obdrží to léčení, které očekávali, ale někdy místo očekávaného výsledku přijde vyléčení, o kterém ani nesnili. Jinými slovy, jak vibrujeme na té vyšší úrovni, naše „zatuhliny“ nebo „nevyváženosti“ už se nemají čeho držet a prostě odpadnou – tak, jak je to v daném momentu na naší životní cestě nejvhodnější. A ačkoli se na první pohled můžeme zdát, že vyléčit se je složité a komplikované, je vyléčení v podstatě takhle jednoduché.

Zdarma si můžete stáhnout krátký návod, jak navnímat energie.