Nejsi léčitel…

Když máme ty správné vibrace a vyšleme přání tak se vesmír spojí, aby ho mohl splnit. 

Opět jeden krásný zážitek z dálkového léčení. Včera večer zavolala klientka s přáním, že by potřebovala léčení na dálku přesně na 13h. Jiný termín by hledala těžko. Už jsem měla na tuto hodinu zamluvenou kurýrní službu. Přemýšlela jsem, jak bych to zařídila, abych mohla klientce vyhovět a tak jsem si přála, aby kurýr přijel dřív alespoň o půl hodiny. Kurýr přijel ráno v 8h s vysvětlením, že si musel změnit trasu. Tímto se vytvořil krásný prostor na léčení z mé strany. Podobný zážitek měla i klientka. Platbu posílala večer a přála si, aby vše proběhlo hladce a platba byla připsána včas. Stalo se. Bylo nám tedy umožněno provést léčení.

Zpravidla při léčení vnímám obvyklé věci s malou obměnou, ale tohle léčení bylo jiné, velice silné a zvláštní jednou věcí. Stále dokola se mi v hlavě opakovala věta, která mi moc nedávala smysl. Jako bych měla tuto zprávu vyřídit. Musela jsem si to napsat a přicházelo to stále dokola. Jakýsi osobní vzkaz? Nevím. Přestala jsem to řešit a přijala jsem fakt, že jsem jen anténa. Po skončení léčení jsem osobní vzkaz vyřídila. Tento stav se mi přihodil poprvé a bylo to velmi zajímavé, proto jsem potřebovala odpověď. Zeptala jsem se ve své knihovně.

Otevřela jsem tedy náhodně uprostřed knihu a čtu:

Ve skutečnosti nejsi žádný léčitel. Nikoho neléčíš. Tvůj úkol je naslouchat a pak se otevřít, abys mohl přijímat energii, která ti umožní stát se katalyzátorem léčení pacienta. Léčení je dohoda mezi pacientem a vesmírem. Léčivá energie přichází ze Zdroje – proudí naším tělem a pak z něj vyzařuje. Ve spojení s pacientem – klientem produkujeme pole, které se skládá z lásky – v tom nejvznešenějším slova smyslu – a stavu jednoty. Vesmír si uvědomuje pacientovy potřeby a vytváří podmínky, které umožňují vhodné reakce. Jak se to děje? To nikdo neví. 

Když porozumíme fungování nepsaných zákonů, zbývá už jen malý krůček k tomu, abychom si dokázali svůj život nastavit k naší spokojenosti. Možná jste si také všimli, že v určitém období se vám daří více, zatímco jindy je tomu právě naopak. Dobrá zpráva zní, že tento stav můžeme ovlivnit, pokud víme, jak… Stáhněte si zdarma ukázku z knihy 7 kroků ke štěstí, kde se dozvíte více.

Ukázka ZDARMA