Navýšení rezonančního pole

Existuje jednoduchá a efektivní možnost, jak si můžeme zvýšit energii rezonančního pole. Čím vyšší je frekvence, na níž naše rezonanční pole kmitá, tím pozitivnější je energie, kterou vysíláme. Čím vyšší je úroveň, na které kmitáme, tím menší je šance, že nás ovládnou pochyby, smutek či beznaděj. Nejrychlejším způsobem, jak můžeme navýšit energii svého rezonančního pole, je chválit se.

Neumíme se pochválit.

Není to vždy tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Slýchávali jsme věty typu: „Sebechvála smrdí“, nebo „Nechval dne před večerem“. Tyto a další rady nás pronásledovaly během celého života a sloužily hlavně k tomu, aby nás dospělí měli pod dozorem. Pokud jsme těmto větám uvěřili a začali je používat, mohly v našem životě napáchat velké škody. A mnohdy jsme tak vychovávali i své děti. Není divu, že nás může dráždit, když se někdo, kdo je hrdý na svůj výkon, pochválí.

Byli jsme vedeni k sebekritice.

Vytvořili jsme si vzorec, který neumožňuje pochválit sama sebe. Za léta praxe jsme tento postoj ještě zdokonalili a nevěříme ani ostatním, když nás za něco ocení či pochválí. Nepřijímáme uznání druhých. Když se nad tím zamyslíme, jaké vytváříme rezonanční pole? Pokud chceme do budoucna zažívat více úcty a uznání, musíme se naučit nejen chválit jiné, ale také chválu přijímat. Je na čase, abychom se přehnaného sebekritizování zbavili.

Skvělou pomůckou jsou afirmace:

  • Jsem úžasný.
  • Jsem hrdý na své schopnosti.

Napište si do svého sešitu, co všechno se vám povedlo. Na co můžete být hrdí. Co všechno jste se naučili. Soustřeďte se na sílu, kterou máte v sobě. Vnímejte, jak se cítíte, když se můžete pochválit. Užívejte si pocitu spokojenosti. Více návodů můžete nalézt zde.

 

Jak si hrát s energiemi zdarma