Znovu-napojení

Znovu-napojení po 5 letech

Proč se tak málo ví o frekvenčním léčení, když pomáhá zvýšit kvalitu života? Vzpomenu si na svůj přístup k těmto věcem, ještě v době, kdy jsem přemýšlela pouze pragmaticky. Sama sobě bych si bonusy této harmonizace nedokázala vysvětlit. Bohužel frekvence v této rovině neumožní vnímat věci v širších souvislostech. Existuje zde jakýsi limit, kam nás naše vědomí pustí. Až teprve s navýšením vědomí vidíme mnohem víc.

Co se změnilo po znovu-napojení?

Obecně lidé musí nejprve onemocnět nebo o někoho přijít, aby měli potřebu hledat jiné cesty ke zdraví. Jenže v tomto čase člověk nepochopí, že si může preventivně změnit už nastavený život. Je zajímavé, že zamávání rukama nad člověkem může mít takový dosah na kvalitu jeho života. Naštěstí kvantová fyzika nám dokáže vysvětlit, proč tyto staré praktiky fungují. Takže ani u mě tomu nebylo jinak.

Jsem však za to opravdu vděčná, protože když se ohlédnu zpět, vidím velký pokrok v tom, co všechno jsem dokázala jen zásluhou toho, že je člověk v klidu, přitahuje si lepší věci, udělá správnou věc ve správný čas, lépe mu to myslí, je více tolerantní a nemá potřebu zloby. Navíc se mi srovnalo zdraví. Dalo by říct, že negativní věci jako nemoc a nespokojenost v práci mě na chvíli způsobily nekomfort, protože jsem se musela uskromnit a naučit se hodně věcí, ale to, kam člověk dojde, stojí za to. 

Situace před 5 lety.

Když se mi začala ztrácet půda pod nohama a veškerá vyšetření ukázala, že jsem v pořádku, tak mě souhra náhod zavedla rovnou na znovu-napojení. Dnes klientům doporučuji nejprve podstoupit RL kvůli tomu, že se tělo lépe připraví na ZN. Ale přestože jsem tento postup nezažila, tak vidím zásadní změny, když se teď po 5 letech podívám zpět. V té době jsem do toho šla jen s tím, že si lehnu, vy něco udělejte a já budu zdravá. Kolik mi toho ZN přinese a kolik věcí pochopím a prožiju, to by mě ani ve snu nenapadlo. Jak se člověk může rychle posouvat i na úrovni vědomí. Asi jsem měla štěstí i na praktika, protože čím více se tomu člověk věnuje, tím lépe. Protože jsem nepodstupovala žádné jiné techniky, mohu vidět, co všechno ZN dokázalo.

Ovšem v té době jsem netušila, co se se mnou děje.

Vnímala jsem, že se cítím jinak, ale dalo mi práci to pojmenovat. Jako první jsem si všimla, že se cítím dobře. Měla jsem chuť se usmívat, i když se nic vtipného nedělo. V práci jsem měla skvělé nápady a rychlé reakce na situace, ve kterých bych běžně hledala řešení ještě tři dny poté. Pokládala jsem si hodně otázek. Další důležitá změna byla v tom, že mi začalo být hodně věcí jedno. To, co mě do té doby vytáčelo, mi najednou přestalo vadit. Na jednu stranu jsem si připadala jakoby zpomalená, ale když bylo potřeba, nápad přišel velmi rychle a byl skvělý. Začala jsem víc poslouchat, co lidi říkají. Do té doby jsem každému skákala do řeči s tím, že vím, co chce říct. Ale největší změna nastala v tom, že se u mě objevila zvýšená potřeba číst. Já – člověk s absolutní nechutí, tedy to byl hodně velký důkaz toho, že se muselo stát něco na buněčné úrovni, co způsobilo tu radost ze čtení. 

Také bylo zajímavé, jakým způsobem se ke mně knihy dostávaly. Neměla jsem FB ani jsem netrávila hodiny na internetu, ale lidi kolem mě začali o knížkách mluvit. Vypadalo to jako spiknutí a mě začalo zajímat, proč se dva lidi za den zmíní o stejné knize. 

Změna v podvědomí.

Asi za pár měsíců jsem zjistila, že jsem se přestala bát výšek. To se zjišťuje těžko, když máte strach někam vylézt – tak tam zpravidla nelezete. Na dovolené jsem se rozeběhla vyfotit západ slunce, a když jsem měla fotky hotové, zjistila jsem, že stojím na roštovém schodišti v 17. patře. Překvapilo mě, že se nekoná žádná panika, ale v klidu jsem se zamyslela nad tím, proč ještě nemám vyschlo v puse a křeč v rukách. Pro jistotu jsem to musela ještě testovat, a tak jsem začala vyhledávat výšky. Stále se nebojím.

Tedy změny jsou trvalé, jak potvrzují vědci. 

Položila jsem otázku manželovi, abych zjistila, jak moji změnu vnímá po 5 letech on. Možná se vám to bude zdát divné, ale rodina je paradoxně poslední, kdo vaši změnu uvidí. Zamyslel se a pak řekl, že ze mě cítí klid a změny vizuální. Ano, moje kadeřnice mi změnila barvu už asi 5x a mě to stále baví. Ale hlavně, že už nepospíchám na věci, které je potřeba udělat. Nerozčiluji se a to se mu líbí. Ano, vzpomínám si na dobu dřívější, kdy jsem bývala hodně nedočkavá. Kupříkladu jsme koupili nábytek a ten se musel sestavit ještě ten večer, jinak bych byla naštvaná. Dveře domu by mohly vyprávět, kolikrát jsem jimi demonstrativně práskla…

Bohatství…

Nejvíc si však cením toho, že jsem ztratila potřebu všechno vědět. Jednu dobu jsem byla nervózní jen z toho, že se všechno nestihnu naučit do konce života, a měla jsem pocit, že jsem hloupá. Dnes už vím, že mi informace přijde, když o ni požádám. Prostě se naladím a stáhnu si ji. Spletla jsem se však v jedné věci. Očekávala jsem, že když se mi do života hrnou pozitivní věci, tak musím zákonitě vyhrát a to nejlépe několik milionů. Omyl, sice jsem pár stokorun vyhrála, ale výhru dnes vidím především v tom, že jsem se vrhla do podnikání. Naučila jsem se spoustu věcí, při kterých náhody hrály velkou roli, a když se ohlédnu zpět, je toho opravdu hodně, co jsem zvládla a co mi přináší štěstí. Začínala jsem na podpoře, i když s lístkem v ruce s číslem 333, ale dnes už si mohu dovolit práci delegovat. Takto jsem jinými slovy pojmenovala to, že každého ZN posune tam, kam je to pro něho dobré. Pro mě tedy bylo nejlepší získat sebejistotu tím, že se naučím, jak podnikat. A ty náhody mě přivedly k lidem, kteří mi to dokázali vysvětlit. Nemusela jsem projít 10 kurzy, abych nic nepochopila. Dnes už je mi jasné, že to nebyly náhody, ale vibrační nastavení.

Jak najít tu správnou informaci. 

Často si všímám, že lidé najedou na cestu sebepoznávání a každodenní život jim pak jaksi uniká. A je vtipné, že nám dá nejvíc práce soustředit se na to, co se nám děje zrovna teď,  a zaměřit se na to, co v životě chceme. Máme přístup k hromadě informací, a tak je složité mezi nimi vybrat ty, které nám zrovna teď mohou pomoci. Což se po napojení také eliminuje. Po pár vteřinách rychle selektujete obsah. Prostě to nějak načucháte.

Minulý týden jsem vznesla dotaz na klienty, jaké mají oni zkušenosti se ZN. Odpovědi se shodovaly v mnoha bodech, ale vévodila jim jedna informace, a to, že se jim urychlil vývoj. Hodně lidí potkala změna zaměstnání, partnera nebo zlepšení zdraví. Někdo dává prioritu tomu, že ho konečně přestalo bolet koleno a jiný spatřuje prioritu v tom, že se cítí psychicky dobře. Pestrost tohoto procesu je fantastická, a tak se těším, co mi ZN přinese v životě dál, neboť působí trvale. Objednat se můžete ZDE…

 

Jak si hrát s energiemi zdarma