Jak mi energie změnily a mění život

S velkou radostí vám předkládám recenzi, která mě velmi potěšila a to hlavně z důvodu, že slečna je mladá a dala si takovou práci s vypsáním svých pocitů.

Moc děkuji slečně RF.


Troufám si říci, že ještě před rokem jsem byla zcela jiný člověk.  

Zejména co se pohledu na svět a lidi v mém okolí týče. Změna u mne nastala po prvním dálkovém léčení. Začali mne zajímat knihy s duchovní tématikou, jako jsou například Čtyři dohody.  Fascinována jsem byla také dokumentem Tajemství. Život se pro mě stal skládankou.  Všechno do sebe začalo krásně zapadat.

Bývala jsem vcelku konfliktní osobou.

Hodně věcem kolem sebe jsem nerozuměla. Obklopovaly mě strachy nejrůznějšího typu. Nyní už vím, že si většinu překážek staví člověk před sebe sám. Náhle jako bych našla klid a vyrovnanost. Když zaznamenáte změnu sám na sobě, je to moc příjemný pocit, ale o to je ještě hřejivější, když Vám v podstatě cizí lidé říkají, že z vás vyzařuje klid a je jim ve Vaší společnosti příjemně. Láska k lidem je z vás náhle cítit. Rozloučila jsem se téměř automaticky i s povahovými nešvary jako je žárlivost, nepřejícnost, urážlivost a pomluvy.

Stala jsem se vegetariánkou.

Léčení ve mě vyvolalo také chuť začít s meditacemi, při kterých se dostavuje pocit absolutního uvolnění, tepla v dlaních a jednou při hlubší meditaci jsem spatřila bílé světlo. Po přečtení knihy, Jak mnich prodal své ferrari, jsem se v podstatě z minuty na minutu rozhodla stát vegetariánkou. Stala se z toho půlroční zkušenost. Mé tělo se bez masa nehodlalo déle obejít. Začali se mi zdát sny o mase a také jsem na něj měla velkou chuť. Vrátila jsem se ke svému původnímu stravovacímu režimu, ale byla to velmi zajímavá zkušenost a dnes již vegetariánství neodsuzuji, jako to bylo před tím.

Energie mi do života přinesli také více intuice a spolupráci s vesmírem.

Když se ocitnu v úzkých, napadne mne náhle takové slovo nebo věta, která vhodně a patřičně souzní v nejlepším slova smyslu s danou situací. Až jsem kolikrát sama překvapená, jak jsem třeba i  zajetí lehkého strachu, zareagovala správně.

Nedávno se mi stalo, že jsem přijela na schůzku téměř o dvě hodiny dříve, než bylo domluvené. Ještě před rokem bych byla rozčílená, že čas, po který musím ve městě čekat, jsem mohla trávit mnohem lépe. Nyní jsem i tuhle zdánlivě nepříjemnou situaci přeměnila v dnes již krásnou vzpomínku. Místo toho, abych se vztekala. Prošla jsem si v klidu malé městečko, ale jiným stylem než dříve. Najednou jako bych intenzivněji vnímala vůně, pachy, příjemný chlad který vanul od řeky, nálady lidí, zvuky…Pocit jako kdybych z něčeho procitla. Klid, který mne naplňoval, museli lidé nutně vycítit, protože co si budeme povídat, když na chvíli opustíte ego a nesoustředíte se na svůj vzhled a problémy, jste plně přítomní a smíření, nemáte tendenci soudit, prožijete nádherný den-život.

Z počátku mne zneklidňoval u některých lidí negativní životní postoj.

Nyní už vím a na vlastní kůži zažívám, že se tahle negace dá proměnit v pozitivní vnímání. Protože, když rozčílenému přitakáte a taky si postěžujete, zvyšujete tak negativní energii a Vaše společné vyzařování. Jen těžko spolu můžete prožít krásný den. Občas je rozčílení a využití ega potřeba, ale jen v situacích, kdy není jiného východiska. Využít a ihned pustit!

Cítím u sebe též posílení intuice, které se učím naslouchat stále více.

Někdy je přede mnou zdánlivě obtížná situace, která mi dělá těžkou hlavu, ale když naslouchám srdci a svým pocitům, vždy z toho vyjdu nejlépe. Někde jsem četla, že co je pod tlakem, to nefunguje. Mnohé bychom si v životě ulehčili, kdybychom své intuici více porozuměli a naslouchali. Nyní už vím, že náhody neexistují, vše se děje tak jak má a ve správný čas. Proto netřeba vyvíjet na něco nebo na někoho tlak. Ono to prostě k nám přijde, až budeme plně připraveni.    

 

Co kdybyste uměli na svém těle poznat správnou odpověď na otázku, která vás momentálně trápí? 

 

Chci e-book 390 Kč