Okamžitá úleva bolesti zad

Paní R. mi napsala, že má křečovité bolesti v zádech, nejspíš skříplý nerv. Vysvětlila jsem jí, že nevím, jestli zrovna Rekonektivní léčení zabere na tyto problémy, ale můžeme to zkustit. Rekonektivní léčení se nezabývá konkrétním zdravotním problémem, ale nastavením rovnováhy a harmonizace organismu se může leccos přihodit. Ze zkušeností, které získávám od klientů, vím, že rozsah frekvenčního léčení je fantasticky rozsáhlý a u každého se přihodí to, co je pro něj nejpotřebnější. Nelze tedy očekávat, že zafunguje tak, jak si přejeme…

Přistoupili jsme tedy k dálkovému Rekonektivnímu léční. Po skončení jsme si vyměnily jen několik sms, protože bylo pozdě večer. Ráno jsem objevila na mailu krásný dopis, kde mi paní popisuje večerní zážitky.

Vjemy z průběhu léčení, zaznamenané bezprostředně poté:

Vjemy začaly prakticky ihned, po pouhých několika vteřinách.

Nejprve se mé tělo lehce pohupovalo a prohýbalo, asi jako na nafukovacím lehátku na vodě. Ten pohyb nabýval na intenzitě, jakoby hladina byla postupně hodně rozvlněná, až rozbouřená.

Pak se jakoby rozvolnily tvary a kontury mého téla a připadala jsme si jako vláčné těsto, které začaly hníst veliké neviditelné ruce. Po určité době se konzistence těsta změnila na gelovou nebo polotekutou a tělo se začalo odpařovat. Ale ne vše, jen silnější svrchní vrstva (asi moje obézní tuky 🙂 ).

Poté jsem měla pocit, jako když volně ve vzduchu plovou mé kosti a jakoby chtěl někdo celou kostru vyjmout. Ale ta byla přichycená k podložce v tom místě, kde mě to bolelo, mezi lopatkami.

Pak se všechny ty pohyby začaly zpomalovat a tělo zase získávat tvar, kompaktnět. Nakonec jsem cítila v končetinách a na obličeji i v zubech jemné brnění, trochu jako bublinky v sodovce. I když jsem ke konci málem usnula, tak po probrání jsem se cítila zklidněná, odpočatá, vyrovnaná a vitální. Tentokrát jsme neměla žádné vizualizace, žádné barvy, ale fyzické prožitky nastoupily velmi rychle a byly hodně intenzivní.

Bolest v zádech se do rána  téměř vytratila a opět ustoupily výrazně i bolesti tenisového lokte, kterými trpím v proměnlivé míře již mnoho let.

 

Jsem velmi praktická, pragmatická, materialistická, vše si potřebuji logicky vysvětlit, osahat.

A po tomhle PROSTĚ JEN ZÍRÁM!!!!

Jen doufám, že to vydrží.

 

Dám vědět po několika dnech…

 

Více se o Rekonektivním léčení můžete dozvětět ZDE.