Jak si vybrat správně praktika RL

Mnoho lidí se nepohybuje v kruzích alternativní medicíny, a tak je těžké si správně vybrat praktika Rekonektivního léčení. Podle čeho vybírat? Cena? Vzdálenost? Sympatie? Intuice? 

Nejlepší je dát na intuici a informace. Pokud uvidíte cenu velmi nízkou, co to znamená? Praktik si nevěří, nemá povědomí o své práci a ze strachu, aby měl dostatek klientů, snižuje cenu. Já osobně bych nenechala na své tělo sáhnout někoho, kdo má strach.

Další záležitostí je sympatie. Dejte na svůj vnitřní pocit a nechte rozhodnout intuici. Je vám příjemný pohled na prostory? Je vám praktik sympatický? Je vám sympatický hlas? Tohle vše je velmi důležité. Ptejte se! Každý dobrý praktik vám rád zodpoví vaše dotazy. 

Co vidím, že se děje a je špatně? Když praktici kombinují Rekonektivní léčení s jinou energetickou metodou. Rekonektivní léčení nepotřebuje ničím doplňovat. Jakmile ho začnete limitovat nějakými dalšími technikami, je to špatně. Navíc to jde proti filosofii RL. 

Hudba je nepřípustná. Vyvolává v lidech emoce a vzpomínky a to před RL není správně. Zrovna tak jako různé vůně, svíčky…

Nikoli nepodstatnou část hraje také informovanost. Již jsem se setkala s lidmi, kteří neprošli žádným kurzem a říkají, že provádí Rekonektivní léčení. Praktik může mít tři stupně. Jednička je pro širší veřejnost. Dvojka je pro Rekonektivní léčení a třetí, nejvyšší stupeň zajišťuje odborné Znovu-napojení. 

Cena! Pokud má někdo povědomí o své práci, nechá si za to také zaplatit. Ví totiž, co může po Rekonektivním léčení nebo Znovu-napojení nastat za životí změny. Jaké bonusy může přinést harmonizace organismu. 

Rekonektivní léčení se provádí i na dálku a dokonce podle výzkumů může být i silnější než na blízko. Neboť na rozdíl od jiných, starších energetických metod Rekonektivní frekvence vzdáleností zesilují. Takže pokud vás někdo bude přesvědčovat, že na blízko je to lepší, je tu opět ten strach. Byla doba kdy jsem si to myslela také, ale dnes už vím, že to tak není. 

Další otázka – kdo může mít lepší zkušenosti? Ten kdo chodí do práce a Rekonektivní léčení provádí jednou za půl roku nebo ten kdo pracuje s frekvencemi na denní bázi? 

Doufám, že jsem trochu pomohla zorientovat se v moři,  plavat už musí každý sám :-) 

Hodně lidí zná energetické metody Reiki nebo Shambalu či Tchi-kung. Rekonektivní léčení je nová dynamická úroveň léčení, která překonává techniku, osvobodí vás od složitých rituálů a ochran na bázi strachu. Více ZDE.

 

Objednat léčení